Šeštadienį Prancūzijos moterų krepšinio taurės turnyro finale Kamilės Nacickaitės atstovaujama Buržo „Tango Basket“ 76:63 (14:13, 17:19, 20:18, 25:13) nugalėjo „Basket Landes“ ir sezoną baigė su trofėjumi rankose.

Per pirmus 3 kėlinius nė viena komanda neturėjo didesnės nei 5 taškų persvaros. Visgi, lemiamą ketvirtį „Tango Basket“ pradėjo spurtu 11:2 ir vėliau ramiai užbaigė rungtynes.

Neseniai traumą išsigydžiusi K. Nacickaitė žaidė 17 min. 28 sek., pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 0/1 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, 2 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose nesustabdoma buvo Kayla Alexander (22 tšk., 15 atk. kam., 26 naud. bal.).

Tiesa, „Tango Basket“ 12-ą kartą klubo istorijoje ir pirmą sykį nuo 2019 m. laimėjo Prancūzijos taurę.