Ispanijos krepšinio pirmenybių (ACB) susitikime Alikantės „Meridiano“ (4 pergalės ir 8 pralaimėjimai) ekipa, kurioje rungtyniauja Martynas Andriuškevičius ir Mindaugas Katelynas, savų žiūrovų akivaizdoje 100:102 (27:24, 21:21, 25:29, 27:28) nusileido San Sebastiano „Lagun Aro“ (6 ir 6) krepšininkams.

M.Andriuškevičius per 21 žaidimo minutę pelnė 13 taškų (5/9 dvitaškiai, 3/3 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo 3 varžovų metimus.

M.Katelynas aikštelėje praleido 32 minutes, per kurias įmetė 22 taškus (2/3 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 9/10 baudos metimai), sugriebė 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei buvo rezultatyviausias žaidėjas savo komandoje.

Šeimininkams Pedro Llompartas, Txemi Urtašunas ir Mario Stojičius surinko po 16 taškų.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Antwainas Barbouras (23 tšk.), Andy Panko (18 tšk.), Davidas Doblasas (16 tšk.), Michalas Ignerskis (16 tšk.).