0

Pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankos mačams su Latvija (rugsėjo 6 d.) ir Lichtenšteinu (rugsėjo 10 d.) besirengianti Lietuvos rinktinė trečiadienį kontrolines rungtynėse svečiuose 1:2 (1:0) pralaimėjo Liuksemburgo vienuolikei.

Svečiai šiame mače pirmavo po puolėjo Deivydo Matulevičiaus (16 min.), rungtyniaujančio Tirgu Žiu "Pandurii" klube Rumunijoje, įvarčio.

Antrojo kėlinio pradžioje (49 min.) rezultatą išlygino aikštės šeimininkų puolėjas Aurelienas Joachimas, o pergalingas įvartis į lietuvių vartus buvo įmuštas 80-ą minutę.

FIFA klasifikacijoje Lietuvos futbolo rinktinė užima 106-ą vietą, o Liuksemburgo futbolininkai - 140-i.

Kitų trečiadienį jau pasibaigusių tarptautinių kontrolinių futbolo mačų rezultatai:

Tadžikistanas - Indija 3:0

Ruanda - Malavis 0:1

Indonezija - Filipinai 2:0

Kazachstanas - Gruzija 1:0

Baltarusija - Juodkalnija 1:1

Azerbaidžanas - Malta 3:0

Estija - Latvija 1:1

Suomija - Slovėnija 2:0