Sekmadienį „Lietuvos rytas“ išvykoje 80:78 dar kartą įveikė „TonyBet“ klubą. Serijoje dėl LKL čempionato bronzos medalių vilniečiai pirmauja jau 2:0.

Startinis svečių penketas: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Gediminas Orelikas, Darius Songaila ir Antanas Kavaliauskas. Susitikimo pradžioje komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais - Prienų klubo lyderis Mindaugas Lukauskis pelnė 6 taškus iš eilės, jam nenusileido vilniečių vidurio puolėjas A.Kavaliauskas (6:6, 3 min.). V.Čepukaitis įdėjo kamuolį iš viršaus (9:15, 7 min.), tačiau J.Palaciosas pelnė dvitaškį ir dar privertė varžovą prasižengti (12:15). Po pirmojo kėlinio „TonyBet“ pirmavo 15:21. Į aikštę sugrįžęs D.Songaila pasižymėjo taikliais metimais, tačiau V.Šeškaus žaidėjai toliau įveikdavo „Lietuvos ryto“ gynybą (19:26). Svečiai surado Prienų klubo Achilo kulną - dvitaškiais iš po krepšio išlygino rezultatą (29:29, 15 min.). Vilniečių spurtas tęsėsi, V.Šeškus buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (39:31, 18 min.). Ketvirtis baigėsi triuškinančiu A.Kavaliausko dėjimu (44:32). Po didžiosios pertraukos „Lietuvos rytas“ nesiruošė atsipalaiduoti (50:42, 25 min.). G.Orelikas rezultatyviai užbaigė greitą ataką, J.Palaciosas varžovų sirgalius nuliūdino eiliniu dvitaškiu - 63:48 (30 min.). Kolumbietis toliau dominavo puolime ir pelnė savo 25-tąjį tašką (69:56, 35 min.). „TonyBet“ komandos žaidėjai nenuleido rankų ir laimėjo atkarpą 1:8 (70:64, 37 min.). Intriga išliko iki pat paskutinės rungtynių minutės (77:72, 39 min.). Likus žaisti 46 sekundes, V.Čepukaitis dėjimu pakartojo netaiklų P.Ivanausko baudos metimą (77:75). Šeimininkai turėjo šansą persverti rezultatą, tačiau netaikliai atakavo iš toli. G.Orelikas neklydo nuo baudos metimų linijos, bet M.Linkevičius smeigė tritaškį (79:78). M.Gecevičius pataikė vieną baudos metimą, tačiau „TonyBet“ žaidėjai nesugraibė kamuolio ir nuskambėjo finalinė rungtynių sirena (80:78).