Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato išvykos rungtynėse 4:1 nugalėjo „Lorient“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje gretai Ousmane‘o Dembele ir Kyliano Mbappe tikslūs smūgiai padėjo PSG įgyti dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo smūgį galva atlikęs Tiemoue Bakayoko.

O.Dembele antrajame kėlinyje antrą kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. Mohamedas Bamba standartinės situacijos metu pavyko sušvelninti rezultatą 1:3. Visgi tašką šiame susitikime padėjo antrą įvartį pelnęs K.Mbappe 4:1.

O.Dembele pasižymėjo trejose iš eilės rungtynėse gindamas PSG garbę visuose turnyruose. Tai pavyko padaryti pirmą kartą nuo 2018 metų, kai atstovavo „Barcelonai“.