Europos lengvosios atletikos pirmenybėse Olandijoje sekmadienį moterų pusės maratono bėgime (21,097 km) sėkmingiausiai iš lietuvaičių pasirodžiusi Rasa Drazdauskaitė užėmė ketvirtą vietą – 1 valanda 11 minučių bei 47 sekundės.

Likusios trys Lietuvos stajerės tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis. Diana Lobačevskė (1:14:06) finišavo 33–ia, Monika Juodeškaitė (1:17:39) – 63–ia, o Remalda Kergytė-Dauskurdienė (1:17:56) liko 69–a tarp 81-os klasifikuotos (startavo 90) bėgikės.

Senojo žemyno pusės maratono bėgimo čempione Amsterdame tapo 2013 metų uždarų patalpų čempionė 3000 m bėgime portugalė Sara Moreira (1:10:19), kurios dar laukia 2010 metų Senojo žemyno pirmenybių 5000 m rungties bėgimo auksas po teigiamo Turkijai atstovavusios Etiopijos kilmės bėgikės Elvan Abeylegesse dopingo testo.

Sidabro apdovanojimas atiteko italei Veronicai Inglesei (1:10:35), o bronza tenkinosi kita Portugalijos sportininkė Jessica Augusto (1:10:55).