Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed prestižinėse „Grand Prix“ serijos dailiojo čiuožimo varžybose – „Skate Canada International“ – pasipuošė bronzos medaliais.

Laisvąją programą naktį iš šeštadienio į sekmadienį (Lietuvos laiku) atlikusi pora iš viso surinko 116,41 balo ir užėmė trečią vietą galutinėje lentelėje.

Dieną prieš Lietuvos šokių ant ledo pora sėkmingai atliko ir ritminę programą. Jie išvengė kritimų, pelnė 75,60 balo, užėmė 3-ią vietą ir pasiekė geriausią savo sezono rezultatą. Iki karjeros rekordo jiems trūko 3,38 balo.

Tokiais rezultatais S. Ambrulevičiui ir A. Reed iš viso pelnė 192,01 balo ir iškovojo bronzos medalius.

„Tai buvo ilgas mūsų kelias, ypač komandinis, nes mūsų karjeros buvo skirtingos, – po varžybų sakė S. Ambrulevičius. – Ilgas darbas ir svajonės pildosi.“

Kanados atstovai Piper Gilles ir Paulas Poirier dar kartą iškovojo auksą gimtinėje, užėmę pirmąją vietą surinkdami iš viso 219,01 balo.

Sportininkai iš Didžiosios Britanijos Lilah Fear ir Lewisas Gibsonas, kurie privertė žiūrovus plojimais palydėti savo programą „Rocky“ tema, laisvuosiuose šokiuose nuo kanadiečių atsiliko vos penkiais taškais ir bendroje įskaitoje liko antri. Jie surinko iš viso 209,55 balo.