Sekmadienį (09.28) Ispanijoje pasibaigusiame Tarptautinės kultūrizmo federacijos (IFBB) pasaulio kultūrizmo bei fitneso čempionate nugalėtojos titulą kūno fitneso rungtyje (ūgio kategorijoje per 164 cm) iškovojo 22 metų Šiaulių sporto klubo "Elada" narė Inga Neverauskaitė. Trenerio Valerijaus Aleinikovo auklėtinė pranoko 25 konkurentes.

Sidabro medalį (ūgio kategorijoje iki 164 cm) iškovojo Kauno sporto klubo "Olimpas" atstovė, 21 metų Živilė Raudonienė, kurią treniruoja vilnietis Remigijus Bimba.

Toje pačioje kategorijoje tarp 31 dalyvės startavusi šalies čempionė vilnietė Natalija Stojanova iš klubo "Apollo Gym" į stipriausiųjų penkioliktuką nepateko.

Abi planetos čempionato debiutantės ir laureatės šių metų pavasarį puikiai rungtyniavo ir Europos fitneso čempionate Turkijoje - I. Neverauskaitė tapo absoliučia Senojo žemyno pirmenybių nugalėtoja, o Ž. Raudonienė nugalėjo savo ūgio kategorijoje.