Pajėgiausios mūsų šalies sprinterės 26 metų Linos Grinčikaitės trofėjų kolekcijoje – visų spalvų universiadų medaliai. Pirmadienį ji savo kolekciją papildė sidabro medaliu. „Jausmas geras, kitaip ir būti negali. Medalis!“ – po 100 m bėgimo finalo kalbėjo lengvaatletė.

„Universiadose esi laimėjusi auksą ir bronzą, dabar trūko tik sidabro. Aišku, labai svarbus apdovanojimas. Džiaugiuosi. Puikus startas ir puiki pergalė“, – kalbėjo L. Grinčikaitė.

Kazanėje (Rusija) vykstančios universiados moterų 100 m bėgimo finale lietuvė sugaišo 11,32 ir vos 0,04 sekundės nusileido tik amerikietei Aurieyall Scott. Bronzos medalį iškovojo rumunė Andreea Luiza Ograzeanu (11,41 sek.).

Tai trečiasis bėgikės medalis universiadose. 2009 metais Belgrade (Serbija) 100 m distanciją įveikusi per 11,31 sek. L. Grinčikaitė tapo čempione, o 2011 metais Šendžene (Kinija) 100 m finišą kirtusi per 11,44 mūsų šalies sprinterė laimėjo bronzos apdovanojimą.

„Kas dabar? Poilsio nenusimato. Rugjūtį – pasaulio čempionatas. Vasara labai intensyvi, bet pora dienų tikrai pailsėsiu“, - kalbėjo lengvaatletė. Anot jos, tikslai Maskvoje vyksiančiose planetos pirmenybėse taip pat patys geriausi.

„Būtų gerai pusfinalis. Reikia bėgti, kad pasiektum asmeninį rezultatą ir viskas bus gerai. Viskas priešaky“, - optimistiškai kalbėjo L. Grinčikaitė.