Ciuriche prasidėjo Europos lengvosios atletikos čempionatas. Pirmąją varžybų dieną Letzigrundo stadione pasirodys 11 Lietuvos atstovų, rašo lengvoji.lt.

Pirmoji tarp lietuvių rungtyniavo Indrė Jakubaitytė. Numetusi ietį 54.86 m (54.86-53.37-52.57), A grupėje ji užėmė šeštą vietą. Sportininkė neblogos nuotaikos, ją gražiai palaikė žiūrovai, tačiau ar tokio rezultato užteks patekti į finalą turėjo paaiškėti po B grupės varžybų. Deja, šioje grupėje rezultatai buvo aukštesni ir Indrė užėmė čempionate penkioliktą vietą, tokią pačią kaip ir prieš dvejus metus Helsinkyje.

Lina Grinčikaitė antrame 100 m atrankos bėgime finišavo ketvirta (11.51/-0.4). Rezultatas jos nedžiugina, pusfinalyje, į kurį Lina jau pateko, reikės bėgti greičiau.

Justinas Beržanskis pirmą kartą bėgo tokioje solidžioje draugijoje. 3000 m kliūtinio bėgimo atrankoje distancijos viduryje jis atsiliko ir finišavo tryliktas su silpnu sau rezultatu (9:01.56). Tarp visų 28 dalyvių jo laikas buvo dvidešimt šeštas.

Darius Aučyna trišuolio kvalifikacinėse varžybose nedalyvavo.

Sonata Tamošaitytė 100 m barjerinio bėgimo atrankoje finišavo septinta (13.34/0.0) ir į pusfinalį nepateko. Tarp visų dalyvių Sonatos rezultatas 28-as.