Trisdešimt pirmą nesėkmę penkiasdešimt penktose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Vašingtono "Capitals" klubas su Dainiumi Zubrumi.

Rytų konferencijos Pietryčių pogrupio autsaideriai "Capitals" (41 tšk.) ledo ritulininkai trečiadienį (02.04) svečiuose 1:5 (0:1, 1:1, 0:3) turėjo pripažinti Atlanto pogrupio bei Rytų konferencijos lyderės Filadelfijos "Flyers" (70 tšk.) ekipos pranašumą.

Lietuvis per 18 žaidimo minučių 4 kartus smūgiavo į aikštelės šeimininkų vartus bei trečiojo kėlinio pradžioje gavo dvi baudos minutes.

Vienintelį įvartį svečiams pelnė čekas Robertas Langas.

Įvarčių autoriai nugalėtojų gretose - Simonas Gagne, Johnas LeClairas, Kimas Johnssonas, Markas Recchi bei Keithas Primeau.

Kitų trečiadienio NHL rungtynių rezultatai:

Niujorko "Rangers" - Minesotos "Wild" 3:4Fynikso "Coyotes" - Floridos "Panthers" 4:5 (po pratęsimo)Dalaso "Stars" - Kolumbo "Blue Jackets" 1:0Edmontono "Oilers" - Sent Lujo "Blues" 5:3Anahaimo "Mighty Ducks" - Karolinos "Hurricanes" 3:2