13
Š. Makedonija – Lietuva (nuotr. FIBA Europe)

U16 Lietuvos rinktinė pirmąjį Europos čempionato etapą užbaigė pergalingai. Tomo Urbelionio auklėtiniai Skopjė mieste daugiau nei įtikinamai 95:52 (23:16, 15:10, 32:17, 25:9) nugalėjo pirmenybių šeimininkus Šiaurės Makedonijos krepšininkus ir grupėje užėmė pirmąją vietą.

13

Mūsiškiai dominavo visų rungtynių metu – po pirmojo kėlinio pirmavo 23:16, antrąjį laimėjo 15:10, o trečiąjį – 32:17.

Būtent po šio kėlinio rungtynių nugalėtojas klausimų nebekėlė ir likusios 10 min. buvo formalumas.

Per jį lietuviai tik dar labiau padidino atotrūkį – sužaidus 37 min. Lietuva pirmavo 90:50.

Lietuvių varžovas aštuntfinalyje paaiškės artimiausiu metu.

Nugalėtojams Artūras Butajevas pelnė 21, Dovydas Buika – 13, Ignas Urbonas, 11, Erikas Sirgedas – 9 taškus.

Š. Makedonijai 15 taškų pelnė Nikola Janichikj.

Rungtynes stebėjo ir Š. Makedonijos krepšinio federacijos prezidentas, buvęs NBA žaidėjas Pero Antičius.

Lietuva prieš tai vykusiose grupės varžybose 102:94 nugalėjo Prancūziją ir 73:48 įveikė Belgiją.