sokeju

Ministrė A. Pabedinskienė: žmonių su negalia klausimai nebuvo užmiršti ir jų svarba tik auga
Ministrė A. Pabedinskienė: žmonių su negalia klausimai nebuvo užmiršti ir jų svarba tik auga (5) 2014.12.03 10:23 Kiekvienas iš mūsų, tiek turintis negalią, tiek jos neturintis, norime gyventi saugiai ir lygiai su visais dalyvauti visuomenės gyvenime. Negalia yra tai, nuo ko nei vienas nesame apsaugoti, todėl visi kartu – valdžios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, savivalda ir bendruomenės – turime kurti saugią, individualia pagalba grįstą aplinką, kad negalios ištiktas žmogus neatsidurtų socialinėje atskirtyje.
„Red Bull BC One“ finale Paryžiuje – 16 stipriausių gatvės šokėjų iš viso pasaulio
„Red Bull BC One“ finale Paryžiuje – 16 stipriausių gatvės šokėjų iš viso pasaulio 2014.11.28 20:36 Lapkričio 29-ąją Paryžiuje įvyks svarbiausias gatvės šokių renginys metuose – „Red Bull BC One“ turnyro finalas. 16 jo dalyvių, atrankinėse varžybose JAV, Brazilijoje, Alžyre, Suomijoje, Kroatijoje ir Taivanyje aplenkusių beveik 100 kitų, jau atvyko į Prancūzijos sostinę. Finalo transliaciją tiesiogiai galima stebėti internetu per „Red Bull TV“. Savo favoritus išrinkti ir pakomentuoti sutiko gatvės šokių specialistas, „Šokių Centro Ro“ atstovas Laurynui Zoh.
TOP 10: geriausios NFL lygos šokėjų komandos
TOP 10: geriausios NFL lygos šokėjų komandos 2014.11.26 07:20 Amerikietiško futbolo lygos (NFL) dalyviai ir gerbėjai neįsivaizduoja šių varžybų be profesionalių ir seksualių šokėjų, pakeliančių nuotaiką per rungtynių pertraukas, tobulai atliekančių sudėtingas choreografines kompozicijas ir palaikančių savo komandas, net jei labai nesiseka. Vasario 6 dieną Arlingtone, Teksaso valstijoje, vykusiame amerikietiško futbolo lygos finale daugelis šio sporto gerbėjų liko nuvilti.
Amerikiečio milijonieriaus akiratyje –  šokių projektas „Šok su manimi“
Amerikiečio milijonieriaus akiratyje – šokių projektas „Šok su manimi“ 2014.11.24 10:04 Visai netrukus šeštadienio vakarai TV3 eteryje bus dar patrauklesni: jau gruodžio 6 dieną sugrįžta laukiamiausias, atsinaujinęs didysis projektas „Šok su manimi“. Ant projekto parketo suksis įspūdingos profesionalių šokėjų ir šalies žvaigždžių poros. Negana to, „Šok su manimi“ sužavėjo milijonierių iš Kalifornijos – pažinčių svetainės „Matchmillion.com“ įkūrėją Aaroną Perezą.
„Šok su manimi“ dalyviai filmavosi klipe, įkvėptame Norvaišų archyvinės juostos
„Šok su manimi“ dalyviai filmavosi klipe, įkvėptame Norvaišų archyvinės juostos 2014.11.21 10:31 Jau nuo gruodžio 6 dienos TV3 žiūrovai nekantriai lauks šeštadienio vakarų, nes 19.00 val. ant atsinaujinusio „Šok su manimi“ penktojo sezono parketo suksis įspūdingos ekrano žvaigždžių ir profesionalių šokėjų poros. Aktyviai besiruošdami startui projekto dalyviai filmavosi specialiame klipe, kurį įkvėpė lietuviškos šokių pasaulio legendos. Naujas projekto anonsas buvo filmuojamas tame pačiame prabangiame viešbutyje, kur neseniai ilsėjosi ir treniravosi „Šok su manimi“ dalyviai.
„Anties“ jubiliejinių koncertų choreografija kuriama keliasdešimčiai šokėjų
„Anties“ jubiliejinių koncertų choreografija kuriama keliasdešimčiai šokėjų 2014.11.20 10:44 Keliasdešimt vienu metu scenoje savo meistriškumą demonstruojančių šokėjų, vienas už kitą labiau stulbinantys ir nuolat besikeičiantys kostiumai, įspūdingas ugnies šou – jubiliejiniai legendinės grupės „Antis“ koncertai, metų pabaigoje įvyksiantys Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, pasižymės ne tik aukštu muzikos lygiu, bet ir Lietuvoje dar nematyta choreografija.
Ukrainos nacionalinio Pavlo Virskio tautinio šokių ansamblio vienintelis pasirodymas Lietuvoje
Ukrainos nacionalinio Pavlo Virskio tautinio šokių ansamblio vienintelis pasirodymas Lietuvoje 2014.11.19 13:45 Šv. Kalėdų proga dovanojame unikalią galimybę visiems Lietuvos žiūrovams tapti ugningo šventinio koncerto visai šeimai dalimi. Gruodžio 20 dieną 19 valandą Vilniaus „Naujoje koncertų salėje“ Ukrainos nacionalinis akademinis Pavlo Virskio vardo tautinių šokių ansamblis surengs nepamirštamą, įgimta ukrainietiška energija trykštantį Kalėdinį koncertą visai Lietuvai.
Mindaugas Stasiulis apie kolegę Indrę Kavaliauskaitę: ji turi mano tris „Taip“
Mindaugas Stasiulis apie kolegę Indrę Kavaliauskaitę: ji turi mano tris „Taip“ 2014.11.19 11:14 Jau gruodžio 6 dieną į TV3 eterį sugrįžta atsinaujinęs didysis projektas „Šok su manimi“. Ant projekto parketo suksis įspūdingos profesionalių šokėjų ir šalies žvaigždžių poros. „Šok su manimi“ vedėjai – Mindaugas Stasiulis ir Indrė Kavaliauskaitė – su žiūrovais sveikinsis žiūrimiausiu laiku – šeštadieniais 19.00 val. „Atsidursiu šokių sūkuryje, ir dėl to velniškai džiaugiuosi!“ – šypsodamasi kalba I. Kavaliauskaitė.
TOP 50: gražiausi žmonės sporte
TOP 50: gražiausi žmonės sporte 2014.11.16 12:25 Portalas bleacherreport.com sudarė 100 gražiausių žmonių sporte sąrašą. Gražesniąją šio pusę - pirmąjį penkiasdešimtuką pateikiame "Balsas.lt" skaitytojams. 50. Calvinas Johnsonas (27, JAV). Amerikietiškas futbolas, NFL žvaigždė. 49. Gina Carano (31, JAV). Maždaug prieš trejetą metų ši gražuolė buvo viena iš mišrių kovos menų (MMA) ryškiausių žvaigždžių.
Legendinė „Žuvėdra“ subyrėjo – jubiliejaus nesulaukė
Legendinė „Žuvėdra“ subyrėjo – jubiliejaus nesulaukė (1) 2014.11.13 13:05 Aštuoniskart pasaulio ir Europos čempionė "Žuvėdra" tyliai nusklendė į nežinią - be šokėjų likęs ansamblis subyrėjo Vieno geriausių visų laikų pasaulio Lotynų Amerikos šokių ansamblio vadovai Skaistutė Idzelevičienė ir Romaldas Idzelevičiai su nuoskauda kalba, kad jie nesitikėjo tokios baigties: „Žuvėdros“ ansamblis mini savo 25-erių, o klubas – 50 metų jubiliejus.
Džordana Butkutė: gera, kai pasirodžius scenoje arena atsistoja
Džordana Butkutė: gera, kai pasirodžius scenoje arena atsistoja 2014.11.13 13:02 Šeštadienį perpildytoje Kauno „Žalgirio“ arenoje savo turo „Nesudeginta ant laužo“ koncertą rengianti Džordana Butkutė į šią mylimo miesto sceną sugrįš sausio 30-ąją, per M.A.M.A.2014 apdovanojimus. Iki šiol dar nė vienos M.A.M.A. statulėlės neturinti Džordana šiemet trankiai priminė apie save. Į būsimąjį Dž.Butkutės koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje visi bilietai buvo išpirkti jau prieš kelias savaites. Tai liudija, kad popkaralienės pasirodymas scenoje yra ypač laukiamas.
BEST FIGHT: aršios kovos, gilūs nokautai ir Selo piniginė staigmena
BEST FIGHT: aršios kovos, gilūs nokautai ir Selo piniginė staigmena 2014.11.10 11:33 Lapkričio 7 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyko tarptautinis mišrių kovų turnyras BEST FIGHT – 11 bekompromisių kovų ir vienas didžiulis noras nugalėti. Savaičių savaites lieję prakaitą treniruočių salėse, geriausi Lietuvos ir užsienio kovotojai ringe demonstravo įvairiausią techniką, degė noru vėl pajusti pergalės skonį. Netrūko ir kraujo, ir nokdaunų, ir netgi gilių nokautų.
Nuotaikinga kalėdinė dovana visai Lietuvai
Nuotaikinga kalėdinė dovana visai Lietuvai 2014.11.10 10:37 Šv. Kalėdų proga dovanojame unikalią galimybę visiems Lietuvos žiūrovams tapti ugningo šventinio koncerto visai šeimai dalimi. Gruodžio 20 dieną 19 valandą Vilniaus „Naujoje koncertų salėje“ Ukrainos nacionalinis akademinis Pavlo Virskio vardo tautinių šokių ansamblis surengs nepamirštamą, įgimta ukrainietiška energija trykštantį Kalėdinį koncertą visai Lietuvai.
8 faktai, kurių nežinojote apie seksualųjį Channingą Tatumą
8 faktai, kurių nežinojote apie seksualųjį Channingą Tatumą 2014.11.07 17:45 Penktadienio vakaro skaitiniams pristatome įdomius faktus apie kylančią Holivudo žvaigždę Channingą Tatumą. Tatumas buvo pastebėtas modelių agentūros vadovo Majamio gatvėse. Vaikystėje Channingas lankė kung fu treniruotes. Jis nusifilmavo Ricky Martino vaizdo klipe „She Bangs“. Vaikinas dirbo striptizo šokėju, pasinaudojęs Chano Crawfordo slapyvardžiu.
Sekso turizmo gidas
Sekso turizmo gidas 2014.11.07 12:21 Sekso turizmas jau seniai nebestebina ir nebeatrodo toks egzotiškas, kokiu galėjo būti prieš keletą dešimtmečių. Turkija, Tailandas, Olandija, Čekija - tai tik dalis populiariausių krypčių. Kokių ypatingų paslaugų sekso turistams siūloma egzotiškose ir pakankamai artimose šalyse? Nudistų pliažai Nors keletą jų turime ir Lietuvoje, sakoma, savo kokybe jie nė iš tolo neprilygsta tiems, kurie jau ne vieną dešimtmetį gyvuoja užsienio šalyse.
Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko vėl pakvies gerbėjus Kalėdas atšvęsti kartu
Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko vėl pakvies gerbėjus Kalėdas atšvęsti kartu 2014.11.04 10:46 Garsiausia Lietuvos šokėjų ant ledo pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko šių metų gruodį ir vėl pakvies dailiojo čiuožimo gerbėjus Kalėdas atšvęsti kartu. Jau tryliktą kartą rengiamas šou „Liepsnojantis Kalėdų ledas“ tradiciškai įtrauks žiūrovus į užburiančią pasaką ant ledo, atliekamą pasaulinio garso dailiojo čiuožimo meistrų.
Ar saugos namų sienos lietuvių šokėjus „SKILLZ Halloween JAM‘e“?
Ar saugos namų sienos lietuvių šokėjus „SKILLZ Halloween JAM‘e“? (1) 2014.11.03 10:52 Šventinis savaitgalis praėjo, tačiau Halloween‘o nuotaikos tęsiasi SKILLZ studijoje. Keli šimtai gatvės šokėjų ateinantį šeštadienį rinksis į „SKILLZ Halloween Jam“ išsiaiškinti, kas šiuo metu stipriausias. Šokėjai varžysis hip-hop, house, popping ir bboying šokių kovose „1 prieš 1“ principu, o juos vertins savo kategorijų profesionalai: Bboy Marek (Estija), Tanya Kupra (Baltarusija), Kaczorex (Lenkija) ir vienas laukiamiausių svečių – hip-hop meistras iš Prancūzijos – BouBoo.
Kylie Minogue Kaune surengė seksualiai skoningą muzikinį spektaklį
Kylie Minogue Kaune surengė seksualiai skoningą muzikinį spektaklį (3) 2014.10.31 21:00 Atlikėja Kylie Minogue Kaune pristatė dvyliktąjį albumą „Kiss Me Once“. 46-erių australė, kurios muzikinė karjera tęsiasi daugiau nei 27 metus, užbūrė „Žalgirio“ arenoje susibūrusius gerbėjus. Ir kalbame ne tik apie vyriškosios lyties atstovus. Prieš prasidedant spalvingam australės šou, scenoje pasirodė europietiškojo progressive house dievukai „Third Party“ – du jauni didžėjai ir prodiuseriai, atvykę iš Londono.
Atlikėjas Andrius Rimiškis atskleidė savo meilės receptą
Atlikėjas Andrius Rimiškis atskleidė savo meilės receptą (1) 2014.10.31 10:54 „Meilėje mes – maksimalistai“, – laidoje „Šeima – jėga“ apie santykius su žmona Vaida prisipažįsta žinomas atlikėjas A. Rimiškis. Garsaus atlikėjo Rimiškio bei šokėjų Ievos ir Adomo Norkūno šeimyniniai meilės receptai – jau šį sekmadienį 17.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją. „Aš jau pavargau...“– tarė choreografė Ieva Norkūnienė, sukdama paskutinį varžtą į medinę pakabą. „Aš irgi...“ – atsuktuvą rankoje laikydama pritarė Južintų kaimą išgarsinusio dainininko Andriaus Rimiškio žmona Vaida.
TOP-10: karščiausios palaikymo komandų dvynukės ir trynukės
TOP-10: karščiausios palaikymo komandų dvynukės ir trynukės 2014.10.30 11:42 Sporto pasaulyje dvynukų ar trynukų galima rasti ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. Portalas „Rant Sports“ pateikia karščiausių komandų visų laikų palaikymo šokėjų dvynukių ir trynukių dešimtuką. 10. Trynukės Graves („South Alabama“) Lindsey, Whitney ir Kristie Graves buvo komandos „South Alabama“ palaikymo grupės narės. Dabar šios merginos dirba modeliais.
Dvi dienos iki Kylie Minogue koncerto: atskleidžiamos žvaigždės vizito detalės
Dvi dienos iki Kylie Minogue koncerto: atskleidžiamos žvaigždės vizito detalės 2014.10.29 09:43 Jau šį penktadienį, spalio 31-ąją, Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinkę tūkstančiai gerbėjų stebės bene įspūdingiausią šių metų popmuzikos šou Lietuvoje. Artėjant dainininkės Kylie Minogue turo „Kiss Me Once“ koncertui, paaiškėjo įdomių detalių apie jos viešnagę Kaune. „Puikiai prisimenu prieš trejus metus įvykusį koncertą Vilniuje – tikiuosi, Kaune publika bus tokia pat nuostabi ir dar geresnė. Man pačiai viena linksmiausių šio koncerto akimirkų – kai į sceną pasikviečiu vieną gerbėją.
Editos Daniūtės nokautas per tango ir triumfas Maskvoje
Editos Daniūtės nokautas per tango ir triumfas Maskvoje 2014.10.28 11:05 Savaitgalį Rusijos sostinėje Maskvoje vykusiose tarptautinėse sportinių šokių varžybose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjų poros. Profesionalų standartinių šokių grupėje čempionais tapo Mirko Gozzoli ir Edita Daniūtė, o bronzos medaliai atiteko Donatui Vėželiui ir Linai Chatkevičiūtei (Kauno „Sūkurys”). Antrosios vietos laimėtojais tapo danai Emanuelis Valeri ir Tania Kehlet. Varžybose dalyvavo 14 porų iš 3 šalių. Beje, per tango E. Daniūtei varžovai netyčiai alkūne pataikė į kaklą.
Kylie Minogue šou Kaune apšildys šokių muzikos žvaigždės iš Londono
Kylie Minogue šou Kaune apšildys šokių muzikos žvaigždės iš Londono 2014.10.27 13:52 Dainininkės Kylie Minogue gerbėjai skaičiuoja paskutines dienas iki jos koncerto Kaune. Jau šį penktadienį, spalio 31-ąją, viena populiariausių pasaulio dainininkių surengs šou „Žalgirio“ arenoje. Šiandien paskelbta, kad prie jos prisijungs elektroninės muzikos žvaigždės „Third Party“. Pagroti tūkstančiams Kylie gerbėjų nori daugybė pasaulio artistų.
C. Graužinis: meno finansavimo sistemoje veikia nematomas cenzūros mechanizmas
C. Graužinis: meno finansavimo sistemoje veikia nematomas cenzūros mechanizmas 2014.10.26 13:02  Jolanta Kryževičienė, LRT Kultūros laida „Naktinis ekspresas“, LRT.lt Šiuo metu Europos teatralai turi įrodinėti savo reikalingumą ir dėl to jie imasi ekstremalių kraštutinumų, tvirtina režisierius Cezaris Graužinis. Jis taip pat teigia, kad visoje Europos Sąjungoje vyrauja nematomas cenzūros mechanizmas, kuris atrenka, kuriomis temomis teatralai gali kurti, o kuriomis – ne. „Pastebiu, kad meno finansavimo sistemoje veikia stabilus, nematomas, beveik neapčiuopiamas cenzūros mechanizmas.
Karštas penketukas: seksualiausi dainininkės Kylie Minogue vaizdo klipai
Karštas penketukas: seksualiausi dainininkės Kylie Minogue vaizdo klipai 2014.10.22 10:30 Iki Kylie Minogue koncerto Kauno „Žalgirio“ arenoje lieka visai nedaug – seksualiausią metų muzikos šou australų dainininkė lietuviams parodys jau kitą penktadienį, spalio 31-ąją. Artėjant šiam karštam koncertui, siūlome prisiminti penkias akimirkas, kai Kylie vaizdo klipai atmosferą įkaitino iki raudonumo. „Tai – seksualiausias jos koncertų turas“, - vienbalsiai sutaria Kylie gastrolių „Kiss Me Once“ pasirodymus matę gerbėjai. Tai neturi stebinti.
Šokių virusą Alytuje skleis festivalis „Šokiai visiems“
Šokių virusą Alytuje skleis festivalis „Šokiai visiems“ 2014.10.21 14:20 Spalio 25 – 26 dienomis Alytaus sporto rūmus sudrebins trečiasis tarptautinis šokių festivalis „Šokiai visiems“. Žiūrovai visuose renginiuose kviečiami apsilankyti nemokamai. Festivalio organizatoriai pažymi, jog „Šokiai visiems“ – unikali galimybė per vieną savaitgalį po vienu stogu pamatyti skirtingų žanrų šokius: pramoginius, rytietiškus, flamenko ir kt.
Lietuvos šokėjams – aukso ir sidabro medaliai Šiaurės Europos šalių čempionate Helsinkyje
Lietuvos šokėjams – aukso ir sidabro medaliai Šiaurės Europos šalių čempionate Helsinkyje 2014.10.20 15:05 Penktadienį Suomijos sostinėje Helsinkyje vyko Šiaurės Europos šalių sportinių šokių čempionatas, kuriame puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai. Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Vilius Jakas ir Gabrielė Siriūnaitė (Gargždų „Rolina“ – Kauno „Sūkurys“) laimėjo aukso, o Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė (Vilniaus „Dileksa“) - sidabro medalius. Trečioji vieta atiteko Estijos šokėjams Andres Liiv ir Kristinai Vahai. Varžybose dalyvavo 23 poros, teigiama pranešime spaudai.
Su krepšinio įžymybėmis įspūdingai atidarytas 13–as „Tornado“ sezonas
Su krepšinio įžymybėmis įspūdingai atidarytas 13–as „Tornado“ sezonas 2014.10.20 12:51 Spalio 19 dieną Garliavos sporto ir kultūros centre atšvęsti XIII – ojo „Tornado“ krepšinio sezono atidarymo rinkosi mokyklos auklėtiniai bei jų tėveliai. Susirinkę svečiai galėjo pasidžiaugti nuostabiais Kauno „Žalgirio“ šokėjų bei Diamond Show pasirodymais, o mažiausiuosius linksmino „Tornado“ KM talismanas – voveriukas „Tornas“, teigiama pranešime spaudai. Kaip ir kiekvienais metais, šventė prasidėjo nuo tradicinės tornadukų eisenos.
Lietuvos pramogų pasaulio sūkurį iškeitė į šeimyninę ramybę Majamyje
Lietuvos pramogų pasaulio sūkurį iškeitė į šeimyninę ramybę Majamyje 2014.10.19 21:10 Prie Collins aveniu daugiabučio padavusi mašinos raktelius apsaugos darbuotojui, su šeštus metus Majamyje gyvenančia tauragiške Gintare Bogdan susitikau pastato viduje. Kartu su ja pažiūrėti, kokie svečiai atvyko, atskubėjo ir antrąjį gimtadienį gruodį švęsianti Gintarės dukrytė Žemyna. Išgirdusi pasisveikinimą lietuviškai, mergytė mane greitai pripažino sava.
Vienos nuostabiausių ir originaliausių piršlybų
Vienos nuostabiausių ir originaliausių piršlybų 2014.10.16 16:08 Žemiau pateiktas video iš tiesų gali priversti išspausti ašarą ne vieną. Vyrukas vardu Bretas nusprendė pasipiršti savo merginai ir paruošė jai ypatingą staigmeną. Iš toli atskrido jos mama su patėviu bei broliai ir seserys, Bretas pasikvietė savo giminaičių ir dar 40 profesionalių šokėjų. Tad štai, kokį šou jis paruošė.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!