sokeju

„Šok su manimi“ šou tęsiasi: koviniai šunys, kritika Monikai Šalčiūtei ir kraujas ant parketo
„Šok su manimi“ šou tęsiasi: koviniai šunys, kritika Monikai Šalčiūtei ir kraujas ant parketo 2014.12.20 19:16 Prasidėjo trečioji projekto „Šok su manimi“ transliacija. Laidos pradžioje skambėjo Monikos Šalčiūtės bei projekto vedėjų Indrės Kavaliauskaitės ir Mindaugo Stasiulio dainos. Profesionalių šokėjų ir garsių šalies žmonių šokių kompozicijas šią savaitę vertina: Jūratė Norvaišienė, Jurijus Smoriginas, Vitalijus Cololo bei Agnė Jagelavičiūtė. Pirmieji ant parketo pasirodė „Chorų karų“ generolas Arnas Švilpauskas ir Gintarė Malinauskaitė.
10 įspūdingiausių savaitės sporto kadrų: nuo bėgančių Kalėdų senių iki karštų palaikymo šokėjų
10 įspūdingiausių savaitės sporto kadrų: nuo bėgančių Kalėdų senių iki karštų palaikymo šokėjų 2014.12.19 16:54 Pasaulio fotografų objektyvai nukreipti į įdomiausius sporto įvykius. Balsas.lt pateikia dešimt įspūdingiausių jų užfiksuotų akimirkų. Pasigrožėkite! Kalėdų senių bėgimas. Persirengę dalyviai – kasmetiniame „Carrera de Papa Noel“ bėgime.   „Master Cross“ lenktynėse – persivertęs automobilis. Ulan Batoras, Mongolija.     UFC dvikova – Claudia Gadelha (kairėje) ir Joanna Jedrzejczyk. Fyniksas, Arizona, JAV.
15 įdomių faktų, kurių nežinojote apie Bradą Pittą
15 įdomių faktų, kurių nežinojote apie Bradą Pittą 2014.12.18 09:24 Šiandien naujienų portalo „Balsas.lt“ akiratyje atsidūrusi užsienio žvaigždė yra Bradas Pittas. Pristatome 15 įdomių faktų, kurių nežinojote ir apie Lietuvoje mylimą aktorių.   Tikrasis aktoriaus vardas yra Williamas Bradley Pittas. Bradas Pittas (nuotr. SCANPIX) Jis mėgsta draugiškai pasišaipyti iš savo draugų. Kartą B. Pittas žurnalistams pasakė vesiantis Angeliną Jolie tik tuomet, kai artimas jo draugas, aktorius George’as Clooney, susituoks su vyru. Bradas Pittas (nuotr.
Pamatykite brangiausio lietuviško miuziklo užkulisius
Pamatykite brangiausio lietuviško miuziklo užkulisius 2014.12.16 16:35 Miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės“ premjera Vilniuje jau penktadienį. Tai vienas didžiausių, brangiausių ir sudėtingiausių muzikos projektų nūdienos lietuviškame pramogų versle. Tai ką žiūrovai per dvi valandas (dvi dalis su pertrauka) pamato scenoje – turi ir nematomą pusę: kruopštų ir sustyguotą darbą užkulisiuose. Iš viso miuziklo “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda” užkulisiuose dirba maždaug 100 žmonių.
Lietuvos šokėjai – prestižiškiausių metų varžybų prizininkai ir finalininkai
Lietuvos šokėjai – prestižiškiausių metų varžybų prizininkai ir finalininkai 2014.12.15 08:36 Sekmadienį Šanchajuje (Kinija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos varžybos „Grand Slam Finals 2014”, į kurias buvo pakviesta 13 geriausius rezultatus šiais metais pasiekusių šokėjų porų iš viso pasaulio. Prestižiškiausiose metų varžybose, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Lietuvos šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo bronzos medalius, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) užėmė 4-ąją vietą.
Marijono Mikutavičiaus pasirodymo metu „Siemens“ arenoje liepsnojo scena ir prakiuro stogas
Marijono Mikutavičiaus pasirodymo metu „Siemens“ arenoje liepsnojo scena ir prakiuro stogas 2014.12.13 21:38   „Siemens“ areną sudrebino tautos numylėtinio M.Mikutavičiaus ir jo grupės pasirodymas. 12 000 gerbėjų atlikėją pasitiko sumušdami visus įmanomus garso skambesio rekordus. Ir ne veltui. Naują albumą skambiu pavadinimu „Lengvas būdas mesti klausyti“: 9 pristatinėjantis Marijonas vos užlipęs ant scenos visus pribloškė nuoširdumu. Garantuotai, Marijonas – vis dar svajonių jaunikis.
Antroji projekto „Šok su manimi“ transliacija: pelų maišai, kaltinimai vaikų išnaudojimu ir dovanos komisijai
Antroji projekto „Šok su manimi“ transliacija: pelų maišai, kaltinimai vaikų išnaudojimu ir dovanos komisijai 2014.12.13 18:57 Startavo antroji projekto „Šok su manimi“ laida.  Komisijos narių kėdes šią savaitę užėmė Jūratė Norvaišienė, Agnė Jagelavičiūtė, Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Šou vedėjai juokavo, kad Jurijaus Smorigino vardas "Google" sistemoje aplenkė žodžius "Ebola" ir "Putin". Vakaras prasidėjo intriga, šokėjų balsavimu, ar baletmeisteris Jurijus Smoriginas turėtų grįžti į teisėjo kėdę. Vienbalsiai nuspręsta, kad komisijos narys grąžinamas į projektą.
Penkių vaikų motinos ir glamūrinio modelio Katie Price naujosios krūtys: gal septintas kartas bus paskutinis?
Penkių vaikų motinos ir glamūrinio modelio Katie Price naujosios krūtys: gal septintas kartas bus paskutinis? (1) 2014.12.09 16:03 Modelis po penktojo vaiko gimimo septintąjį kartą pasididino krūtis. Skandalingoji britė Katie Price (36 metų), kuri rugpjūčio 4 dieną penktą kartą tapo motina, pasidalino savo naujų krutų nuotraukomis. Katie Price tikrai stebinanti moteris, kuri sugebėjo nusifilmuoti porno filme (teigiama, jog iš jos juosta buvo pavogta 1999 metais) ir tuo pačiu metu filmuose vaikams, išsaugoti gražią figūrą ir gauti metų mamos ir moters titulą iš žinomo moterų žurnalo Cosmopolitan.
Projekto „Šok su manimi“ premjera: skandalai ir komisijos barniai
Projekto „Šok su manimi“ premjera: skandalai ir komisijos barniai 2014.12.06 19:06 TV3 eteryje prasidėjo grandiozinis šokių projektas „Šok su manimi“. Šou pradėjo bendras dvylikos porų pasirodymas improvizuotomis šokėjų varžytuvėmis, kurių pabaigoje televizijos projekto vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Indrė Kavaliauskaitė įnešė laimėtojų taurę. Projekto dalyvius sunkiai į studiją netelpantys žiūrovai pasitiko gausiomis ovacijomis. Penktasis šou sezonas televizijos žiūrovus pasitinka naujovėmis.
Juodasis scenos perlas
Juodasis scenos perlas (1) 2014.12.06 08:00 Kažkada ši grakšti daili moteris labiau buvo žinoma kaip skandalingo menininko draugė, įsimintina dėl įkypų juodų akių ir riestainiais ant ausų susuktų kasyčių. Vėliau ji žibėjo televizijos ekrane kaip vienos dangiškos popgrupės žvaigždutė, netrukus užsirekomendavo ir kaip dainuojanti šokėja, ir kaip šokanti dainininkė, kaip reklamos figūra ir veidas.
Stilistė Agnė Jagelavičiūtė taps realybės projekto komisijos nare
Stilistė Agnė Jagelavičiūtė taps realybės projekto komisijos nare 2014.12.04 12:45 Jau šį šeštadienį 19.00 val. tiesiogiai per TV3 – premjera: laukiamiausio didžiojo projekto „Šok su manimi“ penktasis sezonas! Su TV3 žiūrovais sveikinsis projekto vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Indrė Kavaliauskaitė, o įspūdingus pasirodymus dovanos net dvylika profesionalių šokėjų ir šalies žvaigždžių porų. Ne mažesnė intriga – komisijos ketvertas, kurį kiekviename sezono projekte sudaro ryškiausios pramogų pasaulio asmenybės.
„Šok su manimi“ didžioji naujiena: balsavimas internetu ir žiūrovų veidai eteryje
„Šok su manimi“ didžioji naujiena: balsavimas internetu ir žiūrovų veidai eteryje (15) 2014.12.03 13:04 Jau šį šeštadienį 19.00 val. tiesiogiai per TV3 – premjera: laukiamiausio didžiojo projekto „Šok su manimi“ penktasis sezonas! Su TV3 žiūrovais sveikinsis projekto vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Indrė Kavaliauskaitė, o įspūdingus pasirodymus dovanos net dvylika profesionalių šokėjų ir šalies žvaigždžių porų. „Šok su manimi“ kūrėjai atskleidžia vis daugiau staigmenų ir naujovių. Jau nuo šio šeštadienio projekto poras žiūrovai galės palaikyti nauju būdu.
Ministrė A. Pabedinskienė: žmonių su negalia klausimai nebuvo užmiršti ir jų svarba tik auga
Ministrė A. Pabedinskienė: žmonių su negalia klausimai nebuvo užmiršti ir jų svarba tik auga (5) 2014.12.03 10:23 Kiekvienas iš mūsų, tiek turintis negalią, tiek jos neturintis, norime gyventi saugiai ir lygiai su visais dalyvauti visuomenės gyvenime. Negalia yra tai, nuo ko nei vienas nesame apsaugoti, todėl visi kartu – valdžios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, savivalda ir bendruomenės – turime kurti saugią, individualia pagalba grįstą aplinką, kad negalios ištiktas žmogus neatsidurtų socialinėje atskirtyje.
„Red Bull BC One“ finale Paryžiuje – 16 stipriausių gatvės šokėjų iš viso pasaulio
„Red Bull BC One“ finale Paryžiuje – 16 stipriausių gatvės šokėjų iš viso pasaulio 2014.11.28 20:36 Lapkričio 29-ąją Paryžiuje įvyks svarbiausias gatvės šokių renginys metuose – „Red Bull BC One“ turnyro finalas. 16 jo dalyvių, atrankinėse varžybose JAV, Brazilijoje, Alžyre, Suomijoje, Kroatijoje ir Taivanyje aplenkusių beveik 100 kitų, jau atvyko į Prancūzijos sostinę. Finalo transliaciją tiesiogiai galima stebėti internetu per „Red Bull TV“. Savo favoritus išrinkti ir pakomentuoti sutiko gatvės šokių specialistas, „Šokių Centro Ro“ atstovas Laurynui Zoh.
TOP 10: geriausios NFL lygos šokėjų komandos
TOP 10: geriausios NFL lygos šokėjų komandos 2014.11.26 07:20 Amerikietiško futbolo lygos (NFL) dalyviai ir gerbėjai neįsivaizduoja šių varžybų be profesionalių ir seksualių šokėjų, pakeliančių nuotaiką per rungtynių pertraukas, tobulai atliekančių sudėtingas choreografines kompozicijas ir palaikančių savo komandas, net jei labai nesiseka. Vasario 6 dieną Arlingtone, Teksaso valstijoje, vykusiame amerikietiško futbolo lygos finale daugelis šio sporto gerbėjų liko nuvilti.
Amerikiečio milijonieriaus akiratyje –  šokių projektas „Šok su manimi“
Amerikiečio milijonieriaus akiratyje – šokių projektas „Šok su manimi“ 2014.11.24 10:04 Visai netrukus šeštadienio vakarai TV3 eteryje bus dar patrauklesni: jau gruodžio 6 dieną sugrįžta laukiamiausias, atsinaujinęs didysis projektas „Šok su manimi“. Ant projekto parketo suksis įspūdingos profesionalių šokėjų ir šalies žvaigždžių poros. Negana to, „Šok su manimi“ sužavėjo milijonierių iš Kalifornijos – pažinčių svetainės „Matchmillion.com“ įkūrėją Aaroną Perezą.
„Šok su manimi“ dalyviai filmavosi klipe, įkvėptame Norvaišų archyvinės juostos
„Šok su manimi“ dalyviai filmavosi klipe, įkvėptame Norvaišų archyvinės juostos 2014.11.21 10:31 Jau nuo gruodžio 6 dienos TV3 žiūrovai nekantriai lauks šeštadienio vakarų, nes 19.00 val. ant atsinaujinusio „Šok su manimi“ penktojo sezono parketo suksis įspūdingos ekrano žvaigždžių ir profesionalių šokėjų poros. Aktyviai besiruošdami startui projekto dalyviai filmavosi specialiame klipe, kurį įkvėpė lietuviškos šokių pasaulio legendos. Naujas projekto anonsas buvo filmuojamas tame pačiame prabangiame viešbutyje, kur neseniai ilsėjosi ir treniravosi „Šok su manimi“ dalyviai.
„Anties“ jubiliejinių koncertų choreografija kuriama keliasdešimčiai šokėjų
„Anties“ jubiliejinių koncertų choreografija kuriama keliasdešimčiai šokėjų 2014.11.20 10:44 Keliasdešimt vienu metu scenoje savo meistriškumą demonstruojančių šokėjų, vienas už kitą labiau stulbinantys ir nuolat besikeičiantys kostiumai, įspūdingas ugnies šou – jubiliejiniai legendinės grupės „Antis“ koncertai, metų pabaigoje įvyksiantys Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, pasižymės ne tik aukštu muzikos lygiu, bet ir Lietuvoje dar nematyta choreografija.
Ukrainos nacionalinio Pavlo Virskio tautinio šokių ansamblio vienintelis pasirodymas Lietuvoje
Ukrainos nacionalinio Pavlo Virskio tautinio šokių ansamblio vienintelis pasirodymas Lietuvoje 2014.11.19 13:45 Šv. Kalėdų proga dovanojame unikalią galimybę visiems Lietuvos žiūrovams tapti ugningo šventinio koncerto visai šeimai dalimi. Gruodžio 20 dieną 19 valandą Vilniaus „Naujoje koncertų salėje“ Ukrainos nacionalinis akademinis Pavlo Virskio vardo tautinių šokių ansamblis surengs nepamirštamą, įgimta ukrainietiška energija trykštantį Kalėdinį koncertą visai Lietuvai.
Mindaugas Stasiulis apie kolegę Indrę Kavaliauskaitę: ji turi mano tris „Taip“
Mindaugas Stasiulis apie kolegę Indrę Kavaliauskaitę: ji turi mano tris „Taip“ 2014.11.19 11:14 Jau gruodžio 6 dieną į TV3 eterį sugrįžta atsinaujinęs didysis projektas „Šok su manimi“. Ant projekto parketo suksis įspūdingos profesionalių šokėjų ir šalies žvaigždžių poros. „Šok su manimi“ vedėjai – Mindaugas Stasiulis ir Indrė Kavaliauskaitė – su žiūrovais sveikinsis žiūrimiausiu laiku – šeštadieniais 19.00 val. „Atsidursiu šokių sūkuryje, ir dėl to velniškai džiaugiuosi!“ – šypsodamasi kalba I. Kavaliauskaitė.
TOP 50: gražiausi žmonės sporte
TOP 50: gražiausi žmonės sporte 2014.11.16 12:25 Portalas bleacherreport.com sudarė 100 gražiausių žmonių sporte sąrašą. Gražesniąją šio pusę - pirmąjį penkiasdešimtuką pateikiame "Balsas.lt" skaitytojams. 50. Calvinas Johnsonas (27, JAV). Amerikietiškas futbolas, NFL žvaigždė. 49. Gina Carano (31, JAV). Maždaug prieš trejetą metų ši gražuolė buvo viena iš mišrių kovos menų (MMA) ryškiausių žvaigždžių.
Legendinė „Žuvėdra“ subyrėjo – jubiliejaus nesulaukė
Legendinė „Žuvėdra“ subyrėjo – jubiliejaus nesulaukė (1) 2014.11.13 13:05 Aštuoniskart pasaulio ir Europos čempionė "Žuvėdra" tyliai nusklendė į nežinią - be šokėjų likęs ansamblis subyrėjo Vieno geriausių visų laikų pasaulio Lotynų Amerikos šokių ansamblio vadovai Skaistutė Idzelevičienė ir Romaldas Idzelevičiai su nuoskauda kalba, kad jie nesitikėjo tokios baigties: „Žuvėdros“ ansamblis mini savo 25-erių, o klubas – 50 metų jubiliejus.
Džordana Butkutė: gera, kai pasirodžius scenoje arena atsistoja
Džordana Butkutė: gera, kai pasirodžius scenoje arena atsistoja 2014.11.13 13:02 Šeštadienį perpildytoje Kauno „Žalgirio“ arenoje savo turo „Nesudeginta ant laužo“ koncertą rengianti Džordana Butkutė į šią mylimo miesto sceną sugrįš sausio 30-ąją, per M.A.M.A.2014 apdovanojimus. Iki šiol dar nė vienos M.A.M.A. statulėlės neturinti Džordana šiemet trankiai priminė apie save. Į būsimąjį Dž.Butkutės koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje visi bilietai buvo išpirkti jau prieš kelias savaites. Tai liudija, kad popkaralienės pasirodymas scenoje yra ypač laukiamas.
BEST FIGHT: aršios kovos, gilūs nokautai ir Selo piniginė staigmena
BEST FIGHT: aršios kovos, gilūs nokautai ir Selo piniginė staigmena 2014.11.10 11:33 Lapkričio 7 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyko tarptautinis mišrių kovų turnyras BEST FIGHT – 11 bekompromisių kovų ir vienas didžiulis noras nugalėti. Savaičių savaites lieję prakaitą treniruočių salėse, geriausi Lietuvos ir užsienio kovotojai ringe demonstravo įvairiausią techniką, degė noru vėl pajusti pergalės skonį. Netrūko ir kraujo, ir nokdaunų, ir netgi gilių nokautų.
Nuotaikinga kalėdinė dovana visai Lietuvai
Nuotaikinga kalėdinė dovana visai Lietuvai 2014.11.10 10:37 Šv. Kalėdų proga dovanojame unikalią galimybę visiems Lietuvos žiūrovams tapti ugningo šventinio koncerto visai šeimai dalimi. Gruodžio 20 dieną 19 valandą Vilniaus „Naujoje koncertų salėje“ Ukrainos nacionalinis akademinis Pavlo Virskio vardo tautinių šokių ansamblis surengs nepamirštamą, įgimta ukrainietiška energija trykštantį Kalėdinį koncertą visai Lietuvai.
8 faktai, kurių nežinojote apie seksualųjį Channingą Tatumą
8 faktai, kurių nežinojote apie seksualųjį Channingą Tatumą 2014.11.07 17:45 Penktadienio vakaro skaitiniams pristatome įdomius faktus apie kylančią Holivudo žvaigždę Channingą Tatumą. Tatumas buvo pastebėtas modelių agentūros vadovo Majamio gatvėse. Vaikystėje Channingas lankė kung fu treniruotes. Jis nusifilmavo Ricky Martino vaizdo klipe „She Bangs“. Vaikinas dirbo striptizo šokėju, pasinaudojęs Chano Crawfordo slapyvardžiu.
Sekso turizmo gidas
Sekso turizmo gidas 2014.11.07 12:21 Sekso turizmas jau seniai nebestebina ir nebeatrodo toks egzotiškas, kokiu galėjo būti prieš keletą dešimtmečių. Turkija, Tailandas, Olandija, Čekija - tai tik dalis populiariausių krypčių. Kokių ypatingų paslaugų sekso turistams siūloma egzotiškose ir pakankamai artimose šalyse? Nudistų pliažai Nors keletą jų turime ir Lietuvoje, sakoma, savo kokybe jie nė iš tolo neprilygsta tiems, kurie jau ne vieną dešimtmetį gyvuoja užsienio šalyse.
Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko vėl pakvies gerbėjus Kalėdas atšvęsti kartu
Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko vėl pakvies gerbėjus Kalėdas atšvęsti kartu 2014.11.04 10:46 Garsiausia Lietuvos šokėjų ant ledo pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko šių metų gruodį ir vėl pakvies dailiojo čiuožimo gerbėjus Kalėdas atšvęsti kartu. Jau tryliktą kartą rengiamas šou „Liepsnojantis Kalėdų ledas“ tradiciškai įtrauks žiūrovus į užburiančią pasaką ant ledo, atliekamą pasaulinio garso dailiojo čiuožimo meistrų.
Ar saugos namų sienos lietuvių šokėjus „SKILLZ Halloween JAM‘e“?
Ar saugos namų sienos lietuvių šokėjus „SKILLZ Halloween JAM‘e“? (1) 2014.11.03 10:52 Šventinis savaitgalis praėjo, tačiau Halloween‘o nuotaikos tęsiasi SKILLZ studijoje. Keli šimtai gatvės šokėjų ateinantį šeštadienį rinksis į „SKILLZ Halloween Jam“ išsiaiškinti, kas šiuo metu stipriausias. Šokėjai varžysis hip-hop, house, popping ir bboying šokių kovose „1 prieš 1“ principu, o juos vertins savo kategorijų profesionalai: Bboy Marek (Estija), Tanya Kupra (Baltarusija), Kaczorex (Lenkija) ir vienas laukiamiausių svečių – hip-hop meistras iš Prancūzijos – BouBoo.
Kylie Minogue Kaune surengė seksualiai skoningą muzikinį spektaklį
Kylie Minogue Kaune surengė seksualiai skoningą muzikinį spektaklį (3) 2014.10.31 21:00 Atlikėja Kylie Minogue Kaune pristatė dvyliktąjį albumą „Kiss Me Once“. 46-erių australė, kurios muzikinė karjera tęsiasi daugiau nei 27 metus, užbūrė „Žalgirio“ arenoje susibūrusius gerbėjus. Ir kalbame ne tik apie vyriškosios lyties atstovus. Prieš prasidedant spalvingam australės šou, scenoje pasirodė europietiškojo progressive house dievukai „Third Party“ – du jauni didžėjai ir prodiuseriai, atvykę iš Londono.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!