tuokiasi

Laimingos santuokos paslaptis skaičiais
Laimingos santuokos paslaptis skaičiais 2015.03.20 12:20 Ar galima skaičiais įvertinti, ko reikia, kad du žmonės gyventų ilgai ir laimingai? Pasirodo, galima. Jei susituoksite po 3,5 metus trukusios draugystės, bučiuositės keturis kartus per dieną ir bent kartą per metus kartu atostogausite užsienyje, jūsų bendras gyvenimas bus ilgas ir laimingas. Laimingos santuokos faktorių sąrašas buvo sudarytas vedybų planavimo tinklapio www.confetti.co.uk atliktos apklausos pagrindu.
Jurgita Valiulienė: "Bendrą laimę griauna asmeninės iliuzijos"
Jurgita Valiulienė: "Bendrą laimę griauna asmeninės iliuzijos" 2015.02.16 22:17 Kai jaučiamės nelaimingi, suvaržyti, išsekę, imame ieškoti priežasčių, kodėl "gyvenimas nesiklosto" taip, kaip norėtume. Kodėl jis nesiklosto taip, kad jaustumėmės laimingi, laisvi, sveiki ir viskuo patenkinti. Dažniausiai tų priežasčių daromės savo artimiausioje aplinkoje: ne taip, kaip norėtume, elgiasi vyras/žmona; ne taip, kaip norėtume, elgiasi vaikai; ne taip, kaip norėtume, elgiasi viršininkas, bendradarbiai ir t. t. Ne taip, kaip mes įsivaizduojame, kad reiktų jiems elgtis, kad.
TOP 10: muzikos hitai, kuriuose dainuojama apie garsius žmones
TOP 10: muzikos hitai, kuriuose dainuojama apie garsius žmones 2015.02.14 20:14   Pramogų pasaulio poros gana dažnai tuokiasi, skiriasi, taikosi. Nesunku suprasti kodėl. Meniškos, trapios sielos žmonėms dažnai reikia inspiracijos kūrybai. Nenuostabu, kad šios dainos tapo tikrų tikriausiais hitais. Juk jas parašyti dainininkus įkvėpė esamos ar buvusios meilės (top10for.com).   10. Gwen Stefani – Hollaback Girl   Gwen Stefani daina „Hollaback Girl“ buvo parašyta apie Courtney Love. Ši daina tapo labai populiari, tačiau pati Courtney niekada dėl to nepyko.
Santykiai su vyru, kurio Zodiako ženklas – Ožiaragis
Santykiai su vyru, kurio Zodiako ženklas – Ožiaragis 2015.01.29 21:00 Santykiai su vyru pagal zodiako ženklą! OŽIARAGIS Ožiaragis tikriausiai pats didžiausias materialistas iš visų zodiako ženklų. Jis ambicingas, praktiškas, disciplinuotas, valingas, kantrus ir užsispyręs. Ožiaragis nesibaido sunkaus darbo, moka užsidirbti pinigų, juos kaupti ir investuoti. Pinigus jis sieja su saugumu, kuris jam labai svarbus. Ožiaragis dažnai laikosi nustatytos tvarkos, rutinos ar tradicijų, todėl vargu ar jums pavyks pakeisti jo nusistovėjusias pažiūras į gyvenimą.
Išprotėję romantikai: keliautojų pora tuoksis 67-ąjį kartą
Išprotėję romantikai: keliautojų pora tuoksis 67-ąjį kartą 2015.01.22 16:11 Įsimylėjėliai, kurie vienas kitam skambųjį „taip“ skirtingose pasaulio šalyse ištarė jau 66 kartus – netrukus ruošiasi į savo vedybų lokacijų sąrašą įtraukti ir Naująją Zelandiją, ir Australiją, rašoma dailymail.co.uk.  Iš Anglijos, Mančesterio kilę Aleksas Pellingas ir Lisa Grant – tikri romantikai. Kaskart vienas kitam pažadėję širdį, prieš Dievą santuoką sutvirtina vis kitas tradicijas puoselėjančiose teritorijose.
Viskas apie Zodiako ženklus: OŽIARAGIS
Viskas apie Zodiako ženklus: OŽIARAGIS 2015.01.06 15:00 Ožiaragis (12.22 – 01.20) Asmenybė Ožiaragis tikriausiai pats didžiausias materialistas visame Zodiake. Jis ambicingas, praktiškas, disciplinuotas, valingas, kantrus ir užsispyręs. Ožiaragis nesibaido sunkaus darbo, moka užsidirbti pinigų, juos kaupti ir investuoti. Pinigus jis sieja su saugumu, kuris jam labai svarbus. Paprastai būna gerai apsirūpinęs senatvėje. Nors užsispyręs, bet neagresyvus. Savo tikslų sugeba pasiekti neskubėdamas ir nelipdamas per kitų galvas.
Prof. V. Kučinskas: ištyrus genus, bus galima išvengti daugelio ligų
Prof. V. Kučinskas: ištyrus genus, bus galima išvengti daugelio ligų 2014.12.20 12:42  Vaida Ražaitytė, LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt Ištyrus genomą, paaiškėjo, kad atskiras žmogus turi daug individualių savybių, kurios lemia įvairius jo požymius, tarkim, išvaizdą, sveikatą, intelektinius sugebėjimus, atsaką į vaistus, sako genetikos tyrimų pradininkas Lietuvoje Vaidutis Kučinskas. „Galima kalbėti apie vaistų metabolizmą. Pasirodo, kad genas gali turėti kelias skirtingas būsenas.
Kaip gimimo diena įtakoja jūsų charakterį
Kaip gimimo diena įtakoja jūsų charakterį (1) 2014.12.19 12:15 Žmonės gimę kažkurią tai mėnesio dieną, atsineša ir savo charakterį, būdingą tai dienai. Tikėti Skaičių magija ar ne, Jūsų reikalas, bet visados įdomu palyginti faktus iš realybės su tuom ką pranašauja žvaigždės... Tad, gal nieko nelaukę ir pasižiūrėkime? Skaičius 1 yra pirmasis skaičius - pats pagrindinis, jis pradeda visų kitų skaičių eilę - visi kiti skaičiai eina po jo. Taigi jis yra skaičių šeimos galva. Žmonės, gimę pirmąją bet kurio mėnesio dieną, labai kūrybingi ir išradingi.
Naujausias moterų viliojimo menas: sumenkink ir prisijaukink
Naujausias moterų viliojimo menas: sumenkink ir prisijaukink (2) 2014.11.28 20:05 Garsaus D. Britanijos dienraščio „Daily Mail“ žurnalistė Amanda Platell neatlaikė įtampos ir nusprendė išsiaiškinti, kodėl gi moteris taip traukia vyrai, kurie jas šitaip sumenkina. Ji aprašė savo istoriją. Patalpa buvo vos apšviesta, tačiau tai netrukdė pastebėti įstabaus grožio vyruko sėdinčio prie baro. Jis, žinoma, apsuptas galybės dailių merginų, flirtuoja, šypsosi. Žodžiu, švenčia, kaip ir priklauso. Praleidau valandų valandas kol ruošiausi susitikimui.
Ar meilei netrukdo spygliuotų vielų tvoros?
Ar meilei netrukdo spygliuotų vielų tvoros? (1) 2014.08.19 23:17 Turbūt niekas neatsakys į klausimą, kodėl moterys teka už įkalinimo įstaigose sėdinčių vyrų. Pasak šiose įstaigose dirbančių pareigūnų, priežastys įvairios ir sunkiai suvokiamos – gal iš nuobodulio, gal dėl žemiškųjų malonumų (nors ir retų), o gal moterys verčiamos, nes kažkam kažką skolingos? Priežastys įvairios Panevėžio pataisos namų (PN) administracija pernai gavo 33 nuteistųjų prašymus tuoktis, tačiau buvo įregistruota tik 21 santuoka – mat dalis moterų arba jų vyrų persigalvojo.
Šiaulių mieste ir rajone santuokai renkasi ir netradicines vietas
Šiaulių mieste ir rajone santuokai renkasi ir netradicines vietas 2014.08.09 11:15 Lina Abromavičienė Per 2014 metus iki rugpjūčio pirmos dienos Šiaulių mieste įregistruotos 386 santuokos, iš kurių 71 – bažnytinė. Per tą patį laiką Šiaulių rajone buvo užregistruotos 184 santuokos, iš kurių 30 – bažnytinių.  Vis daugiau jaunavedžių santuokas registruoja tik bažnyčiose.
Meilės kančios būdingos tik neurotikams
Meilės kančios būdingos tik neurotikams 2014.07.30 11:00 Žmonės gimsta genijais, o auklėjimo procese padaromi kvailiais. Meilę daugelis painioja su liguistu kito žmogaus poreikiu. Jeigu žmogus nepaeina per gyvenimą, nes neturi į ką atsiremti, tai reiškia, kad pats neišmoko vaikščioti. „Meilė - tai kai man su tuo žmogumi dar geriau, nors man ir taip gerai.“ Taip samprotauja garsus psichoterapeutas, lektorius, skaitantis paskaitas Europoje ir JAV, populiarių knygų autorius Michailas Litvakas.
 21 smulkmena, kurią reikia sužinoti iki trisdešimtmečio (II)
21 smulkmena, kurią reikia sužinoti iki trisdešimtmečio (II) 2014.07.26 17:43 Trisdešimtmetis daug kam atrodo baisi riba. Juk atėjus tokiam amžiui turėtų kaip ir baigtis jaunystės kvailiojimai, turėtum žinoti, kas esi ir kur eini… Bet ne visiems tai pavyksta. Tiesa, ne visi to ir nori. Svarbiausia, pasak buzzfeed.com, sužinoti ir įsisąmoninti smulkmenas, kurios padarys gyvenimą gražesnį. 11. Atsikratykite netikusių draugų – jie neverti jūsų laiko. 12. Paprašykite tokio atlygio, kokio esate verti. Nepamirškite su savo vadovais kalbėtis be užuolankų.
Nuo nėštumo testo iki laiko kapsulės – 10 keistų, bet vertingų vestuvinių dovanų
Nuo nėštumo testo iki laiko kapsulės – 10 keistų, bet vertingų vestuvinių dovanų 2014.07.12 20:05 Vasara – vestuvių metas, o gavus pakvietimą, neišvengiamai kyla svarstymų, ką padovanoti jauniesiems. Vokeliai yra įprasta vestuvių dovana, bet daugeliui jie jau pabodę, ir vargu ar gautas vokelis priverčia jaunųjų širdis suspurdėti iš džiugesio ir susijaudinimo. Tereikia pasitelkti fantaziją, ir vokelius pakeis originalios bei linksmos dovanos, kurias jaunieji prisimins ilgai.
25 ženklai, rodantys, kad suaugai (I)
25 ženklai, rodantys, kad suaugai (I) 2014.07.09 10:16 1. Jūsų augalai ant palangės nevysta ir nei vieno iš jų negalite surūkyti. 2. Seksas dvigulėje lovoje nebėra kažkas neįprasto. 3. Šaldytuve yra daugiau maisto nei alaus. 4. 6:00 yra laikas kai jūs keliatės, o ne kai einate miegoti. 5. Jūs išgirstate savo mėgstamiausią dainą lifte. 6. Jūsų laikrodis nebėra mobilusis telefonas. 7. Jūsų draugai tuokiasi ir skiriasi. 8. Iš 130 dienų atostogų lieka tik 14. 9. Džinsų ir megztuko nebelaikai išeigine apranga.
10 keistų, bet vertingų vestuvinių dovanų
10 keistų, bet vertingų vestuvinių dovanų 2014.07.08 14:33 Vasara – vestuvių metas, o gavus pakvietimą, neišvengiamai kyla svarstymų, ką padovanoti jauniesiems. Vokeliai yra įprasta vestuvių dovana, bet daugeliui jie jau pabodę, ir vargu ar gautas vokelis priverčia jaunųjų širdis suspurdėti iš džiugesio ir susijaudinimo. Tereikia pasitelkti fantaziją, ir vokelius pakeis originalios bei linksmos dovanos, kurias jaunieji prisimins ilgai.
Santuokos įžadai – (ne) amžini
Santuokos įžadai – (ne) amžini 2014.06.29 20:42 Vis daugiau įsimylėjėlių amžinos meilės įžadus nusprendžia vienas kitam duoti tik Dievo akivaizdoje. Bet statistika negailestinga: skirtingais keliais pasuka vos ne kas antra pora. Deja, bažnytinės santuokos, skirtingai nei civilinės, nutraukti negalima, tačiau galima ją pripažinti negaliojančia. Pastebima, kad vis daugiau buvusių mylimųjų nusprendžia santuoką nutraukti ne tik civiliškai, bet ją anuliuoti ir bažnyčioje.
Sociologė: vyrai susituokdami gauna premiją, o moterys – baudą
Sociologė: vyrai susituokdami gauna premiją, o moterys – baudą (9) 2014.06.27 07:05  Aušra Jakubonytė, LRT.lt Žmonės tuokiasi nebūtinai dėl racionalių motyvų, bet skiriasi dažniausiai dėl labai racionalių, mano sociologė Aušra Maslauskaitė. „Vyrai susituokdami gauna žmogų, kuris atlieka daugybę namų ūkio darbų, rūpinasi vaikais, papildo šeimos biudžetą“, – tikina sociologė ir priduria, kad moterims šeimoje tenka daugiau pareigų, tačiau pagalbos iš vyrų jos dažnai nesulaukia, todėl pradeda svarstyti, kokia nauda iš santuokos.
Stipri festivalio „Satta“ naujiena – su Snoop Dogg albumą išleidęs kalifornietis DâM-FunK
Stipri festivalio „Satta“ naujiena – su Snoop Dogg albumą išleidęs kalifornietis DâM-FunK 2014.06.17 10:24 Likus dviems mėnesiams iki alternatyvios muzikos ir meno festivalio „Satta“ debiuto Latvijoje jo organizatoriai pažėrė visą saują muzikinės programos vardų. Rugpjūčio 14-17 dienoms planuojamo sąrašo priekyje – Los Andželo leidyklos „Stones Throw“ atstovas, boogie funk žanro ambasadorius DâM-FunK. Prodiuseris, muzikantas ir vokalistas DâM-FunK studijoje įrašinėja bei scenoje pristato 9-ojo dešimtmečio boogie, modern soul ir electro funk įkvėptą skambesį.
Antropologė: norint sėkmingos santuokos, svarbiausia – ne meilė
Antropologė: norint sėkmingos santuokos, svarbiausia – ne meilė (4) 2014.06.08 19:06  Agnė Kairiūnaitė, LRT Klasikos laida „Manasis aš“, LRT.lt  Moteris ir vyras nėra dvi obuolio pusės – sudedi, ir yra šeima, toks požiūris tik silpnina šeimą, įsitikinusi Latvijos universiteto Antropologijos departamento vadovė, socialinė antropologė Aivita Putnina. „Jie negalės gyventi kartu tik todėl, kad yra priešingų lyčių. Kai galvojame apie šeimą, kaip apie savaime suprantamą dalyką, pamirštame, kiek darbo reikia į santykius įdėti. Meilė nėra kažkoks duotas biologinis daiktas.
Celibato panaikinimas kunigų pašaukimo nepadidintų?
Celibato panaikinimas kunigų pašaukimo nepadidintų? 2014.05.28 07:27 Žinių radijas Popiežiui Pranciškui pareiškus, kad celibatas nėra dogma, Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijos rektorius monsinjoras Žydrūnas Vabuolas teigia, kad tai jokiu būdu nereiškia, kad Bažnyčia artimiausiu metu ketina celibato atsisakyti. „Popiežius paklaustas atsakė taip, kaip Bažnyčioje yra. Celibato taisyklė yra svarbi dovana Bažnyčiai, kurios ji laikosi, kadangi mato jos naudą.
Iki kada gyventi su tėvais „socialiai priimtina“?
Iki kada gyventi su tėvais „socialiai priimtina“? (1) 2014.05.24 08:20 Neseniai Didžiojoje Britanijoje atliktos apklausos rezultatai atskleidė, kad trečdalis (29 proc.) 25-30 metų amžiaus žmonių vis dar gyvena su tėvais, o du trečdaliai mano, kad suaugusiems vaikams gyventi su tėvais yra visiškai normalu.
Moterų seksualinis gyvenimas: senų ir stipriai pravažinėtų automobilių niekas nemėgsta?
Moterų seksualinis gyvenimas: senų ir stipriai pravažinėtų automobilių niekas nemėgsta? (30) 2014.05.18 20:31 Labai norėčiau būti romantiška ir sakyti, kad ne, bet, deja, tai būtų pats didžiausias melas. O beje, aš visai ir ne romantikė… Žinau, kad būsiu nuteista ir straipsnio apačioje pasipils patys įvairiausi komentarai, tačiau tikiuosi, kad straipnį paskaitys ir kiek platesnių pažiūrų žmonės. Taigi, seksas. Paskutiniu metu labai jau daug apie jį kalbama, bet turbūt kalbama ne be priežasties. Išdrįsiu konstatuoti faktą, kad Lietuva labai jau konservatyvių žmonių šalis.
Dažniausia skyrybų priežastis – ne meilės trūkumas
Dažniausia skyrybų priežastis – ne meilės trūkumas 2014.05.16 19:15 Agnė Skamarakaitė, LRT radijo laida „60 minučių“, LRT.lt Nors daugelis apie šeimą galvoja, kaip apie emocinę bei moralinę terpę, tačiau tiek anksčiau, tiek ir šiandien ji tebėra ir ūkinė bei ekonominė bendrija. Būtent dėl pastarojoje srityje neišpildomų lūkesčių žmonės skiriasi dažniausiai. Apie tai, kodėl tuokiamės ir kodėl skiriamės – pokalbis su Vytauto Didžiojo universiteto sociologijos katedros profesore Aušra Maslauskaite.
Nustatyta, kiek vidutiniškai trunka santuoka Lietuvoje
Nustatyta, kiek vidutiniškai trunka santuoka Lietuvoje 2014.05.15 12:09 Santuoka Lietuvoje vidutiniškai trunka 13,2 metų, rodo Statistikos departamento Tarptautinės šeimos dienos proga paskelbti duomenys. Tokia vidutinė santuokos trukmė fiksuota 2012 metais. Tuomet šiek tiek daugiau nei penktadalis (22 proc.) išsituokusių porų santuokoje buvo pragyvenę beveik 10 metų, 14 proc. išsituokė antrąjį vedybinio gyvenimo dešimtmetį, 5 proc. – gyvenę santuokoje ilgiau nei 25 metus. Be to, Lietuvos gyventojai vidutiniškai tuokiasi vis vyresnio amžiaus.
Amerikiečiai nustebę: princas Williamas skrido ekonomine klase
Amerikiečiai nustebę: princas Williamas skrido ekonomine klase 2014.05.06 17:45 Vestuvės būna brangios ne tik jauniesiems, bet ir jų svečiams. Ypač jei jaunieji tuokiasi užsienyje. Nepaisant to, amerikiečiai liko nustebę, kai skrisdami lėktuvu šalia išvydo patį princą Williamą. Nuo šiol jį bus galima vadinti „ekonominės klasės princu“. Kaip skelbia Dailymail.co.uk, praėjusį savaitgalį princas kartu su broliu princu Harry lankėsi draugo Guy Pelly vestuvėse Amerikoje, o sekmadienį skrido „American Airlines“ lėktuvu iš Memfio į Dalasą. Ekonomine klase.
Ką reikia žinoti apie užsienyje sudarytas santuokas?
Ką reikia žinoti apie užsienyje sudarytas santuokas? 2014.04.28 11:35 Atsako teisingumo ministras Juozas Bernatonis Pirmiausia reikėtų pasidomėti, ar įstaiga, kurioje ketinate registruoti santuoką, išduoda oficialius dokumentus, patvirtinančius, jog ši santuoka galioja JAV. Lietuvoje pripažįstamos tik tos užsienio valstybėje sudarytos santuokos, kurios pagal santuokos sudarymo vietos teisę laikomos galiojančiomis.
Po skyrybų sudaužytas Madonnos ir S. Jasaičio širdis raižė turtą dalijantys peiliai
Po skyrybų sudaužytas Madonnos ir S. Jasaičio širdis raižė turtą dalijantys peiliai (2) 2014.04.06 15:26 Savo buvusiems sutuoktiniams didžiules sumas sumokėjo ne tik Madonna ir P. McCartney, bet ir kai kurie lietuvaičiai.
Anglijoje ir Velse registruojamos pirmosios gėjų santuokos
Anglijoje ir Velse registruojamos pirmosios gėjų santuokos 2014.03.29 18:20  Daug gėjų porų Anglijoje ir Velse penktadienį vakare sulaukę vidurnakčio prisiekė amžiną meilę, nes tą akimirką įsigaliojo įstatymas, leidžiantis registruoti tos pačios lyties asmenų santuokas, vainikavęs jų ilgai trukusią kovą už lygybę.
Kokie lietuvių vedybų ypatumai ir ko nori emigrantai?
Kokie lietuvių vedybų ypatumai ir ko nori emigrantai? (2) 2014.03.22 07:00 Šiltėjant orams, jaunavedžiams vis garsiau skamba tuoktuvių varpai. Vasara – populiariausias sezonas sumainyti žiedus. Tai puiki proga pasipelnyti vestuvių fotografams, maisto tiekėjams, dizaineriams bei vedybų planuotojams. Emigrantai noriai tuokiasi gimtinėje Kiekvieną vasarą emigrantų poros plūsta į tėvynę švęsti savo vestuvių – save parodyti ir į kitus pasižiūrėti.
«
Dėkojame už išsakytą nuomonę!