dinamo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dinamo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dinamo“.

Ligoninėje tautiečius kareivius aplankęs ukranietis futbolininkas Bushchanas: „Sunku pažiūrėti jiems į akis“

Kyjivo „Dinamo“ ekipos vartininkas ukrainietis Georgijus Bushchanas aplankė ligoninėje gydomus tautiečius kareivius, kurie gina tėvynę nuo rusų invazijos.  „Tai nebuvo man pirmas kartas. Karas prasidėjo 2014-aisiais. Tokie vizitai visada nelengvi, kadangi vaikinai jauni, bet kartu stirpios dvasios ir jie atsidūrė pavojingiausiose vietose (fronte, – aut. past.). Sunku jiems žiūrėt į akis.
2022-06-18

Spindėjęs Eimantas Bendžius džiaugėsi pergale prieš kitą lietuvį

Lietuviškų klubų dvikova Italijos pirmenybėse baigėsi pratęsimo pareikalavusiu trileriu Sasario „Dinamo“ (2/1) namie 96:93 (17:26, 18:17, 24:21, 24:19, 13:10) palaužė Emilijos Redžo „UnaHotels“ (2/1) klubą. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje komandos žengė koja kojon, o likus žaisti 20 sekundžių rezultatą išlygino Andrea Cinciarini – 83:83. Sasario klubas atsakymo pateikti nespėjo ir teko žaisti papildomą atkarpą.
2021-10-10

Eimantas Bendžius rezultatyviu žaidimu prisidėjo prie pergalės

Be pralaimėjimų Italijos taurės turnyre rungtyniauja Sasario „Dinamo“ (3/0) klubas, kurio marškinėlius vilki Eimantas Bendžius. Lietuvio ekipa rezultatu 98:87 (28:21, 21:18, 26:26, 23:22) pranoko Kremonos „Vanoli“ (1/2) krepšininkus. 28 minutes žaidęs E.Bendžius pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, padarė 3 klaidas, sykį prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.
2021-09-11

Prienų ekipa prisiviliojo Italijos pirmenybėse žaidusį serbą

Prienų „Labas GAS“ komanda rado naują atakų organizatorių. Juo tapo 25 metų 196 cm ūgio serbas Vasilije „Vasa“ Pušica. Gynėjas atvyksta po sezono Italijoje, kur rungtyniavo Sasario „Dinamo“ ekipoje. „Be galo džiaugiamės, jog turėjome galimybę įsigyti tokio lygio žaidėją kaip Vasa, kuris yra jaunas, labai talentingas, bet tuo pačiu jau ir aukšto lygio krepšinio matęs profesionalas, – sakė komandos vyriausiasis treneris Marius Leonavičius.
2021-08-18

Ledo ritulininkas Nerijus Ališauskas pasižymėjo įvarčiu į Latvijos rinktinės vartus

Lietuvos rinktinės gynėjas Nerijus Ališauskas įspūdingai sugrįžo į Rygos „Dinamo“ gretas – jau pirmose ikisezoninėse rungtynėse lietuvis pelnė įvartį. Po metų pertraukos Rygos ekipos marškinėlius užsivilkęs ledo ritulininkas pasižymėjo pirmose kontrolinėse rungtynėse, pelnydamas įvartį į Latvijos rinktinės vartus bei padėdamas savo ekipai švęsti pergalę 5:1. Įvartį mūsų šalies atstovas pelnė trečiojo kėlinio pabaigoje, realizuojant daugumą.
2021-08-13

Vilniaus „Žalgiris“ sužinojo potencialų varžovų būrį Europoje

Ketvirtadienį Europos lygos turnyre startuosiantis „Žalgiris“ jau žinos ir galimus tolimesnius varžovus – pirmadienį bus ištraukti tiek Europos lygos, tiek Europos konferencijų lygos atrankos atkrintamojo etapo burtai. Vilniaus komanda Europos lygos atrankos trečiajame etape susitiks su Slovėnijos čempione „Mura“. Pirmos rungtynės rugpjūčio 4-ąją vyks Murska Sobotoje, antrosios – rugpjūčio 12 d. Vilniuje.
2021-08-02

Tituluočiausias dziudo meistras gailisi tik „nuplaukusio“ olimpinio medalio

Rytoj prasidedančiose Tokijo olimpinėse žaidynėse dalyvausiančiai Sandrai Jablonskytei liko paskutiniai potėpiai pasirengimo paveiksle. Tarp daugelio ją ant japoniško tatamio palaikysiančių kolegų bus ir tituluočiausias Lietuvos dziudo meistras Petras Ponomariovas. Šiemet 65-ąjį gimtadienį pažymėjusio P. Ponomoriovo titulų kolekcija – įspūdinga.
2021-07-22

Lietuvis žais vienoje pajėgiausių ledo ritulio lygų pasaulyje

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinės gynėjas Nerijus Ališauskas kitą sezoną žais Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL). Lietuvis į vieną stipriausių pasaulio lygų sugrįžta po vienerių metų pertraukos. 2017-2020 metais KHL lygoje jau žaidęs gynėjas po metų pertraukos sugrįžta į Rygos „Dinamo“ komandą. Būtent šioje ekipoje 29-erių metų lietuvis ir debiutavo KHL lygoje bei iš viso per tris sezonus sužaidė 152 rungtynes, per kurias jis pelnė 7 įvarčius bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.
2021-05-02

Bendžius nukalė komandos pergalę Italijoje

Italijos pirmenybėse pergale džiaugėsi Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ (15/9) ekipa, kuri išvykoje 94:82 (29:16, 24:26, 21:15, 20:25) įveikė Brešos „Germani Basket“ (9/17) krepšininkus. Puolėjas iš Lietuvos buvo rezultatyviausias savo ekipoje – jis per 34 minutes pelnė 20 taškų (5/7 dvit., 2/9 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.
2021-04-18

„Šembero efektas“: nešvarūs pinigai, karjera Rusijoje ir Lietuvos futbolo problemos

Laidoje „Nematoma pusė“ su Tomu Langviniu – dar vienas žymus svečias. Šį kartą savo karjerą apžvelgė vienas geriausių visų laikų Lietuvos futbolininkų Deividas Šemberas. D. Šemberas iki šiol yra tik geriausiu žodžiu minimas Maskvos CSKA ir Lietuvos futbolo federacijos koridoriuose. 10 metų Rusijos grando gretose ir 82 rungtynes su Lietuvos marškinėliais sužaidęs futbolininkas atsimenamas, kaip išskirtinis.