leeds united

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leeds united“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leeds united“.

„Man City" sutvirtino „Premier" lygos lyderio poziciją

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Leeds United“ futbolininkus ir sutvirtino lyderio poziciją. Šeimininus į priekį išvedė Ilkay‘us Gundoganas 19-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą.
2023-05-06

Įvarčių fiestą surengęs „Liverpool“ svečiuose sutriuškino „Leeds Utd“

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 6:1 sutriuškino „Leeds United“ futbolininkus. Rodrigo 7-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Alissonas.
2023-04-18

Anglijoje pergales šventė abu Mančesterio klubai

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Leeds United“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Crysencio Summerville’as 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų. Jadono Sancho perdavimo sulaukęs Bruno Fernandesas 20-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.
2023-02-12

2 įvarčių deficitą panaikinęs „Man Utd" išplėšti pergalės nesugebėjo

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Leeds United“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Wilfriedas Gnonto jau 1-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Leeds Utd“ į priekį 1:0. Marcelis Sabitzeris 19-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2023-02-09

„Premier“ lyga – „Liverpool“ buvo pranašesni už varžovus, tris kartus rungtynėse atsilikęs „Tottenham“ išplėšė pergalę

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3 – 1 nugalėjo „Southampton“ futbolininkus. Roberto Firmino jau 6-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0. Che Adamsas 9-ąją minutę standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Darwinas Nunezas 21-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1. Pastarasis 42-ąją minutę tiks...
2022-11-12

„Premier“ lygoje – neišnaudoti „Leeds Utd“ šansai ir „Arsenal“ pergalė minimaliu rezultatu

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1 – 0 nugalėjo „Leeds Utd“ futbolininkus. Pascalis Struijkas 21-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau Aaronas Ramsdale‘as atrėmė kamuolį. Bukayo Saka 35-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Patrickas Bamfordas 46-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą ir šio įvarčio neįskaitė.
2022-10-16

„Premier“ lygoje Londono „Chelsea“ patyrė triuškinamą pralaimėjimą

Londono „Chelsea“ klubas sekmadienį įvykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse svečiuose 0 – 3 turėjo pripažinti „Leeds United“ futbolininkų pranašumą. Raheemas Sterlingas jau susitikimo pradžioje nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.
2022-08-21

„Chelsea“ vietiniame čempionate iškovojo triuškinamą pergalę

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Leeds United“ futbolininkus. Masonas Mountas jau 4-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ šiose rungtynėse į priekį 1:0. Danielis Jamesas 24-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Leeds Utd“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtiese.
2022-05-12

Anglijoje – itin svarbios „Arsenal“ ir „Everton“ pergalės

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:1 įveikė „Leeds United“ futbolininkus. Eddie Nketiah jau 5-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Pastarasis po vos penkių minučių tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Luke’as Aylingas 27-ąją minutę po VAR peržiūros už grubią pražangą buvo nubaustas raudona kortele ir svečiai liko rungtyniauti deši...
2022-05-08

Varžovus nušlavęs „Manchester City“ grįžo į viršūnę Anglijoje

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Leeds United“ futbolininkus ir susigrąžino lyderio poziciją.  Rodri 13-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Man City“ ekipą į priekį.