londono tottenham

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „londono tottenham“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „londono tottenham“.

Šviežio oro gūsis Ole Gunnarui Solskjaerui: „raudonieji velniai“ sutriuškino „Tottenham“

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino Londono „Tottenham“ futbolininkus. Edinsonas Cavani 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Cristianas Gabrielis Romero 28-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2021-10-30

„Tottenham“ ir „AS Roma“ pateko į Europos Konferencijų lygos grupių etapą, ten žais ir estai

Londono „Tottenham“ komanda UEFA Europos Konferencijų lygos finalinio etapo atsakomosiose rungtynėse 3;0 sutriuškino „Ferreira“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 3:1 ir iškovojo bilietą į grupių etapą.
2021-08-27

Europos Konferencijų lygos atranka – „AS Roma“ pergalė ir „Tottenham“ kluptelėjimas

„AS Roma“ UEFA Europos Konferencijų lygos finalinio atrankos etapo pirmose rungtynėse svečiuose 2:1 įveikė „Trabzonspor“ futbolininkus. Lorenzo Pellegrini 55-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „AS Roma“ šiose rungtynėse į priekį 1:0. Andreasas Cornelius 64-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Eldoras Shomurodovas 81-ąją minutę standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė „AS Roma“ ekip...
2021-08-20

„Tottenham“ traukiasi iš Čempionų lygos: Vokietijoje – sutriuškinimas

Praėjusio sezono finalininkų Londono „Tottenham“ žygis UEFA Čempionų lygoje baigėsi. Jose Mourinho auklėtiniai buvo sutriuškinti Vokietijoje, kur rezultatu 0:3 nusileido prieš „Leipzig“. Šiose rungtynėse „Tottenham“ būtinai reikėjo pergalės, kadangi pirmasis susitikimas Londone taip pat baigėsi anglų nesėkme, tik mažesniu skirtumu – 0:1. Tad „Leipzig“ laimėjo bendru rezultatu 4:0. „Leipzig“ savo pranašumą įrodė dar neįpusėjus pirmam kėliniui.
2020-03-11

Sugrįžimo nebus: Bale'as neapsivilks „Tottenham“ marškinėlių

Garethas Bale'as neketina sugrįžti į Londono „Tottenham“ ekipą ir toliau liks Madrido „Real“ gretose, rašo ESPN. Valas pastaraisiais metais ne kartą buvo sietas su persikėlimu į kitą klubą. Praėjusią vasarą taip vos ir neįvyko: jis buvo labai arti persikėlimo į Kiniją, tačiau „Real“ galiausiai blokavo tokį jo žingsnį. G.Bale'o ateitis sukėlė daug spekuliacijų ir šį sausį, kai atsivėrė žaidėjų perėjimo langas.
2020-01-31

Anglijoje pergales šventė „Tottenham“ ir „Leicester City“

Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo favoritai. Po tris taškus iškovojo tiek „Leicester City“, tiek Londono „Tottenham“. Jose Mourinho vadovaujama „Tottenham“ ekipa turėjo pakovoti dėl pergalės, tačiau galiausiai palaužė „Norwich“ ir laimėjo prieš juos rezultatu 2:1. Londono vienuolikė į priekį išsiveržė pirmo kėlinio pabaigoje, kai komandos draugo perdavimu pasinaudojęs Dele Alli taikliai mušė į vartus.
2020-01-22

Pochettino iškėlė aiškią sąlygą, kad sutiktų treniruoti „Man United“

Mauricio Pochettino šiuo metu netreniruoja jokio klubo, tačiau aiškėja sąlygomis, kurioms esant jis sutiktų imtis naujo iššūkio Anglijoje. Strategas iš Argentinos jau ne pirmą sezoną yra siejamas su konkrečiomis komandomis: Madrido „Real“, taip pat „Manchester United“. Abu šie klubai turi trenerius, tačiau labiausiai braška „raudonųjų velnių“ vedlio Ole Gunnaro Solskjaero kėdė.
2020-01-21

„Tottenham“ Anglijoje toliau barsto taškus

Londono „Tottenham“ išvengė pralaimėjimo, bet prarado taškus Anglijos „Premier“ lygoje. Jie sužaidė lygiosiomis rezultatu 0:0 su „Watford“ ekipa. Nors abi komandos susikūrė progų smūgiuoti į vartus, tačiau kamuolys į juos nepakliuvo. Arčiausiai pergalingo įvarčio buvo „Watford“ ekipa, kuri 70-ą minutę įgijo teisę smūgiuoti vienuolikos metrų baudinį. Prie žymos stojusiam Troy Deeney nuginkluoti vartininko nepavyko. Paulo Gazzaniga atspėjo kamuolio skriejimo kryptį ir jį atmušė.
2020-01-18

„Leicester City“ įsitvirtino antroje vietoje, „Tottenham“ suklupo

„Leicester City“ futbolininkai 2020-uosius pasitiko iškovodami pergalę Anglijos „Premier“ lygoje ir įsitvirtindami antroje pozicijoje, tuo tarpu Londono „Tottenham“ įteikė dovaną savo konkurentams. Brendanas Rodgersas toliau vairuoja „lapes“ iki sidabro. Jo auklėtiniai iškovojo eilinę pergalę, rezultatu 3:0 įveikę „Newcastle United“. Šventinių vaišių nepadauginę „Leicester City“ dar pirmajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių persvarą, o jiems pelnyti jiems prireikė vos kelių minučių.
2020-01-01

Londono derbyje mokinys pranoko mokytoją: „Chelsea“ palaužė „Tottenham“ futbolininkus

Pirmoji Franko Lampardo ir Jose Mourinho akistata šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone pasibaigė mokinio pergale prieš mokytoją. Londono derbyje „Chelsea“ rezultatu 2:0 pranoko „Tottenham“ futbolininkus. „Chelsea“ į priekį vedė du įvarčius pelnęs brazilas Willianas, kuris tai padarė dar pirmajame kėlinyje. 12-ą minutę jis po puikaus reido į baudos aikštelę, atliko neatremiamą smūgį, o varžovų vartininkas tik akimis palydėjo į vartus skriejantį kamuolį.