marius grigonis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius grigonis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius grigonis“.

Graikijos grandų mūšyje – naudingas Marius Grigonis ir „Olympiakos“ pražudę Kosto Slouko taškai

Dramatišką pergalę Graikijos čempionate iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (23/1), kuris 77:71 palaužė Pirėjo „Olympiakos“ (22/3) krepšininkus. Su šia pergale PAO aplenkė savo amžinus varžovus ir įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. M. Grigonis nugalėtojams per 22 minutes surinko 5 taškus (1/1 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, klaidą, 2 perimtus kamuolius, 2 pražangas, 3 išprovokuotas pražangas ir 13 naudingumo balų.
2024-04-15

Marius Grigonis – apie kiek netikėtą kontrakto pratęsimą ir Atamano panašumus su Šarūnu Jasikevičiumi

Naują kontraktą su Atėnų „Panathinaikos“ pasirašęs Marius Grigonis davė interviu krepšinio naujienų portalui „Eurohoops“. Krepšininkas papasakojo ne tik apie savo apsisprendimą likti Atėnuose, bet ir kalbėjo apie charizmatiškąjį ekipos trenerį Erginą Atamaną.  Turkijos krepšinio specialistas per mažiau nei metus darbo „žaliuosius“ pavertė vėl didžiule jėga Europos krepšinyje, o PAO reguliariajame sezone finišavo antroje Eurolygos turnyrinės lentelės vietoje.
2024-04-12

Rimtas pareiškimas Eurolygoje: Mariaus Grigonio „Panathinaikos“ garantavo sau antrąją vietą

Pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (23/11) krepšininkai. Ergino Atamano auklėtiniai namų arenoje 84:75 (17:23, 21:14, 22:26, 24:12) nugalėjo Berlyno ALBA (5/29) klubą. PAO komanda lentelėje užėmė antrąją vietą, o ALBA yra paskutinė. Marius Grigonis nugalėtojams per 31 minutę surinko 11 taškų (1/2 dvit., 3/7 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus ir padarė 1 klaidą. Kendrickas Nunnas buvo nesulaikomas Atėnų klube.
2024-04-11

Žiniasklaida: „Panathinaikos“ liekantis Marius Grigonis gaus įspūdingą atlyginimą

Prieš keletą dienų buvo pranešta, kad puikų sezoną žaidžiantis Marius Grigonis dar keliems sezonams pasiliks Graikijoje. Lietuvis su Atėnų „Panathinaikos“ pratęsė kontraktą trejiems metams.  Krepšinio naujienų portalas „Eurohoops“ skelbia, kad ateinančius trejus metus lietuvis iš viso gaus 3,5 mln. eurų atlygį.  Prie Dejano Radonijičiaus M. Grigonis neturėjo tokio svarbaus vaidmens „Panathinaikos“, o praeitą sezoną jį kiek stabdė ir traumos.
2024-04-10

Marius Grigonis atskleidė, kodėl nusprendė ilgam pasilikti Graikijoje: „Ši komanda turi viską“

Marius Grigonis patvirtino pasklidusias naujienas, kad sudarė naują trejų metų sutartį su Atėnų „Panathinaikos“ ekipa ir paaiškino, kodėl priėmė tokį sprendimą.  Pirmadienį portalas tv3.lt pranešė, kad lietuvis dar trejiems metams pasiliks rungtyniauti Graikijoje.  2023-2024 m. sezonas Atėnuose jam yra antrasis.
57
2024-04-09

Fantastiškas Mariaus Grigonio pasirodymas nutiesė kelią „Panathinaikos“ pergalei

Puikiai žaidęs Marius Grigonis atvedė Atėnų „Panathinaikos“ (23/1) krepšininkus į pergalę Graikijos čempionate. Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose 79:74 (24:22, 16:15, 17:25, 22:12) palaužė Rodo „Kolossos“ (9/16) komandą. M. Grigonis per 29 minutes pelnė 23 taškus (1/2 dvit., 6/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, padarė 3 klaidas, sykį prasižengė ir surinko 28 naudingumo balus.
2024-04-08

Žiniasklaida: Marius Grigonis sudarė naują ilgalaikę sutartį su „Panathinaikos“

Puikų sezoną Atėnų „Panathinaikos“ gretose žaidžiantis Marius Grigonis dar kurį laiką pasiliks Graikijoje. Naujienų portalas 15min praneša, kad lietuvis su klubu pasirašė naują sutartį.  Anot žurnalisto Roko Pakėno, M. Grigonis su „Panathinaikos“ sudarė naują garantuotą trejų metų sutartį, kuri galios iki 2027-ųjų metų vasaros. 2023-2024 m. sezonas Atėnuose jam yra antrasis.
2024-04-08

Marius Grigonis buvo blankus, bet „Panathinaikos“ vis vien išsivežė pergalę iš Miuncheno

Pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Atėnų „Panathinaikos“ (22-11) krepšininkai su Mariumi Grigoniu. Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose 82:75 (13:18, 27:18, 18:18, 24:21) pranoko Miuncheno „Bayern“ (13-20) komandą ir iškovojo ketvirtą pergalę paeiliui. Vokiečiams tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės turnyre. M.Grigonis per 15 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.
2024-04-05

Vos 7 minutes žaidęs Marius Grigonis pergalingame mače buvo tarp rezultatyviausių

Pergalę triuškinančiu skirtumu Graikijos čempionate iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (21/1) krepšininkai, kurių gretose žaidžia ir Marius Grigonis. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 93:62 (19:15, 30:12, 26:19, 18:16) nepaliko net menkiausios vilties Patrų „Promitheas“ (13/9) atstovams ir pasiekė penktąją pergalę iš eilės. Tuo tarpu Patrų klubas pralaimėjo pirmą kartą per pastaruosius penkis mačus pirmenybėse.
2024-03-25

Lietuvių susidūrime Eurolygoje – ketvirtame kėlinyje rungtynes perlaužusio „Panathinaikos“ klubo pergalė

Pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (20/11) klubas. Ergino Atamano auklėtiniai savo arenoje 89:81 (20:23, 14:23, 26:15, 29:20) nugalėjo Barselonos „Barcelona“ (20/11) krepšininkus. Abi komandos šiuo metu turi vienodą pergalių ir pralaimėjimų santykį ir dalinasi 2-4 vietas su Monako „AS Monaco“. Marius Grigonis nugalėtojams per 29 minutes surinko 8 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, perėmė kamuolį, bet prasižengė 3 kartus.