parma

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „parma“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „parma“.

Viena geriausių Lietuvos futbolininkių keičia klubą Italijoje

Geriausia Lietuvos metų futbolininkė Liucija Vaitukaitytė keičia klubą Italijoje. 22-ejų metų saugė paliko „Pomigliano“ komandos gretas ir prisijungė prie „Serie A“ lygos naujokės „Parma“ ekipos. Praėjusiame sezone lietuvė su „Pomigliano“ komanda užėmė aštuntą vietą iš dvylikos. Pati L.Vaitukaitytė sužaidė 11 rungtynių ir pelnė 1 įvartį.
2022-08-02

Oficialu: Rusiją palikęs Adas Juškevičius rungtyniaus Italijoje

Permės „Parma“ komandos gretas palikęs Adas Juškevičius oficialiai papildė Kremonos „Vanoli“ klubą iš Italijos. Sutartis galios iki šio sezono pabaigos. Kremonos klubas aukščiausioje Italijos lygoje šiuo metu su 5 pergalėmis ir 13 pralaimėjimų yra priešpaskutinis, penkioliktas.
2022-03-07

Lietuviai svariai prisidėjo prie „Parma“ pergalės FIBA Europos lygoje

FIBA Europos taurės turnyre pergalę iškovojo Permės „Parma“ komanda. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 92:78 (32:26, 26:18, 22:18, 16:16) įveikė Bairoito „Medi“ ekipą. Adas Juškevičius nugalėtojams per 30 minučių pelnė 17 taškų (0/1 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo, perėmė po 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, bet 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė. Jis nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias.
2021-12-15

Rezultatyviai žaidę lietuviai vedė „Parma“ klubą į pergalę

Pergalę VTB lygoje iškovojo Kazio Maksvyčio treniruojama ir dviejų lietuvių krepšininkų atstovaujama Permės „Parma“ (3/3) ekipa, kuri namuose 83:72 (22:11, 20:16, 27:20, 14:25) nugalėjo Zelionos Guros „Stelmet“ (1/7). Eigirdas Žukauskas per 27 minutes pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą klydo, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.
2021-12-06

Permėje – Kennetho Fariedo debiutas ir CSKA antausis lietuviškajai „Parma“

Užtikrintą pergalę Vieningoje lygoje pasiekė Maskvos CSKA (4/0) komanda, kuri svečiuose 82:60 (25:16, 12:11, 18:10, 26:23) nepasigailėjo Kazio Maksvyčio treniruojamos Permės „Parma“ (1/1) ekipos. Marius Grigonis praleido ir šias rungtynes, o Permės ekipai Adas Juškevičius per 20 minučių pelnė 8 taškus (2/7 trit., 2/2 baud.), atliko 3 perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo 2 pražangas, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 3 naudingumo balus.
2021-10-18

„Parma“ lietuviai vedė klubą į pergalę FIBA Europos taurėje

Startavusioje FIBA Europos taurėje lengvą pergalę pasiekė Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (1/0), kuri C grupės mače namie 106:84 (27:22, 29:25, 27:18, 23:19) nepasigailėjo Opavos „Opava“ (0/1) klubo iš Čekijos. Nugalėtojams Adas Juškevičius per 21 minutę pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų. Eigirdo Žukausko statistika per 20 minučių siekė 13 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.
2021-10-13

Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvargo pergalę VTB lygoje

Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (1/0) išvargo pergalę Vieningoje lygoje, kur svečiuose 78:75 (24:21, 19:16, 15:20, 20:18) palaužė Minsko „Cmoki“ (0/3) klubą. Dar likus 2 minutėms Baltarusijos ekipa pirmavo 75:69, bet Marekas Mejeris pataikė du dvitaškius, Nikolajus Žmako – tritaškį, o Jeremiah Hillas – baudų metimus, kurie lėmė pergalę. Adas Juškevičius per 22 minutes pelnė 4 taškus (1/4 dvit., 0/7 trit., 2/2 baud.
2021-10-10

Legendinio Gianluigi Buffono „fokusai“ rūbinėje – nenugalimas populiariame žaidime

Italijos futbolo legenda 43-ejų vartininkas Gianluigi Buffonas šią vasarą grįžo į savo vaikystės klubą – „Parma“. Čia jis greitai tapo emociniu lyderiu ir linksmina komandos draugus rūbinėje. Internete pasklido vaizdo įrašas, kuriame G.Buffonas prieš komandos draugus žaidžia populiarų žaidimą „akmuo – popierius – žirklės“. Daugiau nei 3 mln. kartų peržiūrėtame vaizdo įraše G.Buffonas nugalėjo šešis komandos draugus iš eilės ir tai reagavo labai emocingai.
2021-10-01

Kazio Maksvyčio auklėtiniams iki Čempionų lygos liko tik žingsnis

Kazio Maksvyčio treniruojamas Permės „Parma“ klubas su Adu Juškevičiumi ir Eigirdu Žukausku žengė į finalinį FIBA Čempionų lygos atrankos etapą. Lietuviškoji komanda rezultatu 82:69 (20:13, 18:14, 21:16, 23:17) įveikė Le Mano „Sarthe Basket“ krepšininkus iš Prancūzijos. 24 minutes ant parketo praleidęs A.Juškevičius pelnė 10 taškų (2/3 dvit., 2/7 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.
2021-09-17

Į Maksvyčio klubą atvyksta „Ryte“ žaidęs Parachouskis

Vieningoje lygoje jėgas suvienys Lietuvoje puikiai pažįstami vardai. Kazio Maksvyčio treniruojamą Permės „Parma“ klubą papildė Vilniaus „Ryte“ žaidęs Arciomas Parachovskis. Sutartis pasirašyta vienam sezonui.  Karaliaus Mindaugo taurę vilniečiams atnešęs vidurio puolėjas vėliau dažnai keitė komandas, po pusę sezono praleisdamas Belgrado „Partizan“, Strasbūro SIG, Minsko „Cmoki“ ir Andoros „MoraBanc“ klubuose.