puerto rikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „puerto rikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „puerto rikas“.

Italija pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalį ir laukia savo varžovo

Italijos rinktinė žais pasaulio čempionato ketvirtfinalyje. Tai paaiškėjo po sekmadienio rungtynių, kuriose Gianmarco Pozzecco auklėtiniai 73:57 (25:15, 14:21, 12:11, 22:10) įveikė Puerto Riko krepšininkus ir garantavo sau vietą tarp 8 geriausių pasaulio komandų.  Po trijų kėlinių komandas skyrė tik 4 taškai, tačiau lemiamoje rungtynių atkarpoje italai rodė savo pranašumą ir finišavo užtikrinta pergale.
2023-09-03

Ignas Brazdeikis išskyrė pagrindinę ir nuolat pasikartojančią rinktinės problemą

Pasaulio taurei besirengianti Lietuvos vyrų krepšinio rintinė šeštadienį 93:80 įveikė Puerto Riko krepšininkus. Po rungtynių su sporto žurnalistais kalbėjęs Ignas Brazdeikis pasidalino mintimis apie šį mačą ir bendrą atmosferą Taivane. I.Brazdeikis mače su Puerto Riku pelnė 11 taškų, o pasak paties krepšininko, labiausiai rinktinė šiuo metu turi tobulinti gynybą greitajame varžovų puolime.
76 2023-08-19

Gynyba neblizgėjo, tačiau pergalė iškovota: Lietuvos rinktinė palaužė „laukinį“ Puerto Riką

Pasaulio taurei besiruošianti Lietuvos rinktinė iškovojo dar vieną pergalę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Taivane prasidėjusiame kontroliniame turnyre 93:80 (25:22, 26:18, 17:20, 25:20) nugalėjo Puerto Riko rinktinę. Po pirmojo kėlinio Lietuva pirmavo 25:22. Antrajame kėlinyje mūsiškiams pavyko įgauti solidesnę persvarą ir po dviejų kėlinių Lietuva pirmavo 51:40. Pirmoje mačo pusėje taškais labiausiai išsiskyrė Jonas Valančiūnas, Rokas Jokubaitis, Ignas Brazdeikis ir Eimantas Bendžius.
391 2023-08-19

Pasaulio taurės A ir B grupių apžvalga: ar autsaiderių etiketes turinčios rinktinės pajėgios sujaukti hierarchiją?

Iki Pasaulio taurės skaičiuojame paskutines dienas. Oficialus pasaulio čempionato transliuotojai TV3 televizija ir naujienų portalas tv3.lt pradeda pažintį su visomis planetos pirmenybių grupėmis. Šįkart pateikiame A ir B grupės apžvalgą. A grupėje rungsis Angola, Dominikos Respublika, Filipinai ir Italija. B grupėje žais Pietų Sudanas, Serbija, Kinija ir Puerto Rikas. Į kitą etapą pateks po dvi stipriausias grupės komandas.
2023-08-18

Puerto Rike žaidžiantis buvęs žalgirietis įsivėlė į konfliktą su treneriu

Kauno „Žalgirio“ gretose nepritapęs Emmanuelis Mudiay šiuo metu žaidžia Puerto Rikoje ir ten konfliktavo su komandos treneriu. Užfiksuota, kaip gynėjas į žemę sviedė Santurce “Cangrejeros“ trenerio derinių lentą. Kiti krepšininkai iš karto ėmė raminti amerikietį ir konfliktas greitai buvo nugesintas. „Prisiimu atsakomybę. Emocijos mane užvaldė. Aš ir treneris pasikalbėjome. Atsiprašiau jo. Labai gerbiu mūsų trenerį, jis yra mūsų lyderis“, – sakė E.Mudiay.
2023-06-26

NBA sezono žaidėjas nuliūdino serbus – nepadės olimpinėje atrankoje

Serbijos krepšinio žvaigždė Nikola Jokičius nusprendė šią vasarą neatstovauti nacionalinei komandai. Aukštaūgis praleis Tokijo žaidynių atrankos turnyrą ir olimpines žaidynes, jeigu serbai ten pateks. N.Jokičius vasarą nori ilsėtis, nes turėjo varginantį sezoną. Denverio „Nuggets“ aukštaūgis sužaidė visas 72 reguliariojo sezono dvikovas ir dar dešimt atkrintamųjų mačų. MVP tapęs centras rinkdavo 26,8 taško, atkovodavo 10,9 kamuolio ir atlikdavo 7,9 rezultatyvaus perdavimo.
2021-06-16

Netikėtos pasaulio vietos, iš kurių turime NBA žaidėjų

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) gerbėjai kiekvieno sezono starte išvysta naujų krepšininkų ir naujų pavardžių. Visų komandų sudėtyje dauguma žaidėjų – amerikiečiai, tačiau šiuolaikinė NBA yra nudažyta spalvomis iš viso pasaulio. 2019-2020 m. sezoną kitapus Atlanto pradėjo ir egzotiškų šalių atstovai. Iš 30 NBA komandų 29 savo sudėtyje turi bent po vieną krepšininką iš Europos žemyno. Vienintelėje Minesotos „Timberwolves“ komandoje nėra europiečių.
2019-11-11

Antra pergalė: ispanai ilgai vargo prieš maloniai stebinusį Puerto Riką

Ispanijos (2/0) vyrų krepšinio rinktinė pasaulio čempionate iškovojo antrąją pergalę. C grupėje Sergio Scariolo kariauna po atkaklių ir kovingų rungtynių įveikė Puerto Riko (1/1) krepšininkus. Nerezultatyvi, tačiau inirtinga dvikova baigėsi ispanų pergale 73:63 (17:21, 19:14, 21:10, 16:18).  Bene svarbiausią dvikovos atkarpą, nulėmusią pergalę Ispanijos rinktinei, strečiojo kėlinio metu surengė Sergio Lullas.
2019-09-02

Pasaulio čempionatas: C grupę ispanai laimės „užsimerkę“ – o kas kitas?

Jau rugpjūčio 31 dieną Kinijoje prasidės vienas svarbiausių metų sporto įvykių – pasaulio krepšinio čempionatas. Turnyro atidarymo rungtynėse lenkai susigrums su Venesuela, o tuomet į pirmenybių sūkurį „įsisuks“ ir visos rinktinės-dalyvės. Daugiau kaip dvi savaites truksiančioje krepšinio fiestoje varžysis rekordinis dalyvių skaičius – pirmąkart istorijoje dėl taurės kovos 32 rinktinės.
2019-08-26

Laikui nenuolankus Scola surengė dar vieną fantastinį pasirodymą

Artėjant Pasaulio krepšinio čempionatui jame dalyvausiančios rinktinės tęsia pasiruošimo darbus ir jau pradeda žaisti draugiškas rungtynes. Argentinos krepšininkai susitiko su varžovais iš Puerto Riko, o dvikovos didvyriu tapo gyva legenda, 39-erių Luisas Scola. Savų gerbėjų palaikomi argentiniečiai svečius nugalėjo tik po atkaklios kovos 76:67 (30:18, 14:21, 22:11, 10:17). Veikiausiai pergalės iškovoti nebūtų pavykę, jei ne fantastinis beveik keturiasdešimties metų L. Scola pasirodymas.