toronto raptors

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „toronto raptors“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „toronto raptors“.

Nesustabdomas: trigubą dublį surinkęs Domantas Sabonis vedė „Kings“ į saldžią pergalę

Triuškinančią pergalę NBA iškovojo Sakramento „Kings“ ekipa (40/28). Rezultatu 123:89 (32:27, 36:18, 31:20, 24:24) Domanto Sabonio atstovaujama komanda pervažiavo Toronto „Raptors“ (23/46) ir išrašė jiems jau 8 pralaimėjimą iš eilės.  D. Sabonis rungtynėse surinko 24-ą savo šio sezono trigubą dublį. Lietuvis pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.
51 2024-03-21

Toronto „Raptors“ puolėjo šeima išgyvena skaudžią netektį

Toronto „Raptors“ puolėjas R.J. Barrettas išgyvena skaudžią netektį. Komanda pranešė, kad mirė žaidėjo jaunesnysis brolis. „Raptors“ ir „Canada Basketball“ pasidalijo R.J. Barretto šeimos pareiškimu, kuriame sakoma, kad 19-metis Nathanas Barrettas mirė antradienį, „apsuptas savo šeimos, bažnyčios ir draugų“. Mirties priežastis nėra nurodoma, rašo CNN. „Nors mūsų šeima yra sugniuždyta šios didelės netekties, mes ir toliau branginsime prisiminimus ir kartu praleistą laiką“, – sakoma pranešime.
2024-03-16

Jonas Valančiūnas dvigubu dubliu prisidėjo prie triuškinančios pergalės prieš buvusią komandą

Įtikinamą pergalę NBA iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (37/25). Jono Valančiūno atstovaujama komanda rezultatu 139:98 (42:28, 26:17, 38:31, 33:22) nukovė Toronto „Raptors“ (23/39) krepšininkus.  Prieš savo buvusią komandą J. Valančiūnas šįkart pasižymėjo dvigubu dubliu. Lietuvis pelnė 10 taškų (1/4 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.  Nugalėtojų gretose sužibėjo karjeros rekordą pasiekęs Trey Murphy III, kuris pelnė 34 taškus.
2024-03-06

Gimtadienį minėjusio Luka Dončičiaus vedama „Mavericks“ įsirašė pergalę Toronte

Toronte įvyko akistata tarp vietos „Raptors“ (22/37) ir Dalaso „Mavericks“ (34/25) krepšininkų, kurioje 136:125 (36:34; 30:33; 40:25; 30:33) triumfavo Luka Dončičiaus atstovaujama Dalaso ekipa. Svečius į pergalė vedė L. Dončičius, kuris surinko trigubą dublį. Slovėnas pelnė 30 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir padavė 16 rezultatyvių perdavimų. Su tokiu pasirodymu L. Dončičius jau 39-ą kartą karjeroje trigubą dublį įsirašė pelnydamas 30 ir daugiau taškų.
2024-02-29

Pasaulio čempionato MVP Dennisas Schroderis karjerą tęsti išsiųstas į „Nets“

Tiksint paskutinėms minutėms, kol NBA lygoje apsikeisti žaidėjais, mainus atliko Bruklino „Nets“ ir Toronto „Raptors“ klubai. Dennisas Schroderis kartu su Thaddeusu Youngu keliasi į Brukliną. Tuo tarpu „Raptors“ gretas papildys Spenceris Dinwiddie. Beveik neabejojama, kad Th.Youngas bus atleistas ir turės ieškotis naujos komandos. D.Schroderis šį sezoną per vidutiniškai 31 minutę renka 13,7 taško, atkovoja 2,7 kamuolio ir atlieka 6,1 rezultatyvaus perdavimo. Th.
2024-02-08

Solidų deficitą panaikinusi „Thunder“ laimėjo po dviejų pratęsimų

Pergalę NBA dvikovoje po dviejų pratęsimų iškovojo Oklahomos „Thunder“ (35/15) klubas. Marko Daigneaulto auklėtiniai savo arenoje 135:127 (23:33, 24:30, 34:24, 29:23, 8:8, 17:9) nugalėjo Toronto „Raptors“ (17/32) krepšininkus. Nugalėtojams Joshas GIddey pelnė 24 taškus, Shai Gilgeous-Alexanderis surinko 23. Toronto komandoje su 23 taškais rezultatyviausias buvo RJ Barrettas.
2024-02-05

Jamesas Hardenas „Clippers“ gretose įsirašė pirmąjį trigubą dublį

Lengvą pergalę NBA akistatoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ (29/14) ekipa. Tyronno Lue'o auklėtiniai svetimoje arenoje 127:107 (29:20, 37:32, 29:29, 32:26) nugalėjo Toronto „Raptors“ (16/29) komandą. „Clippers“ gretose Jamesas Hardenas įsirašė trigubą dublį, jis įmetė 22 taškus, atkovojo 10 kamuolių bei atliko 13 perdavimų. Jam tai pirmasis trigubas dublis „Clippers“ komandoje bei 75 karjeroje.
2024-01-27

Metus baigė su palengvėjimu – „Pistons“ nutraukė rekordinę pralaimėjimų seriją

Pralaimėjimų liūne skęstantis Detroito „Pistons“ (3-29) klubas galiausiai nutraukė tragiškai nesėkmingą atkarpą. 28 kartus iš eilės pralaimėję Monty Williamso auklėtiniai namuose 129:127 (25:24, 27:20, 38:42, 39:41) įveikė Toronto „Raptors“ (12-20) krepšininkus. Tai buvo pirmoji Detroito ekipos pergalė nuo spalio 29 dienos, kai 118:102 buvo įveiktas Čikagos „Bulls“ klubas.
2023-12-31

„Raptors“ ir „Knicks“ ekipos apsikeitė vienais iš komandų lyderių

Toronto „Raptors“ ir Niujorko „Knicks“ komandos pasiekė susitarimą dėl mainų. Pranešama, kad OG Anunoby ir Preciousas Achiuwa persikels į Niujorką, o RJ Barrettas kartu su Immanueliu Quickley bei naujokų biržos šaukimais krausis lagaminus į Torontą. 26 metų 201 cm ūgio OG Anunoby Kanados klube žaidė nuo 2017 metų, kai naujokų biržoje buvo pasirinktas 23-iu šaukimu. Šį sezoną puolėjas per vidutiniškai 33 minutes renka 15,1 taško, atkovoja 3,9 kamuolio ir atkovoja 2,6 kamuolio.
2023-12-30

Porzingis vėl buvo tarp „Celtics“ pergalių kalvių

Lengvą pergalę NBA akistatoje iškovojo Bostono „Celtics“ (7/2) komanda. Joe'o Mazzulla auklėtiniai namuose 117:94 (30:26, 25:20, 33:25, 29:23) įveikė Toronto „Raptors“ (4/5) ekipą. Kristaps Porzingis nugalėtojų gretose per 27 žaidimo minutes surinko 21 tašką (6/7 dvit., 3/7 trit., 0/1 baud.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet pažeidė taisykles 1 kartą ir padarė 3 klaidas. Bostono komanda 29 taškus įmetė Jaylenas Brownas, 27 pridėjo Jaysonas Tatumas.