Vilniaus „Rytas“ šiame „Betsafe-LKL“ sezone ir toliau išlieka nepralaimėjęs – sostinės ekipa namuose iškovojo ketvirtąją pergalę 86:65 (21:20, 24:15, 20:20, 19:10) įveikdama Utenos „Juventus“.

Rungtynių pradžioje nė vienai komandai ryškiau išsiveržti į priekį nepavyko – po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo 21:20.

„Rytas“ kiek atitrūkti pradėjo įpusėjus antrajam ketvirčiui, kai po dviejų sėkmingų Arno Butkevičiaus reidų šeimininkai pirmavo penkiais taškais. Visgi neilgai trukus dviem tritaškiais atsakė „Juventus“ – po tolimą šūvį pataikė Arnas Beručka bei Žygimantas Skučas.

Iki ilgosios pertraukos „Rytui“ dar pavyko surengti nedidelį spurtą ir vedami Eimanto Bendžiaus, prieš išeinant į rūbinę vilniečiai pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą – 45:35.

Grįžus į aikštę Utenos klubui ir toliau nesisekė priartėti prie varžovų. Greitą tritaškį smeigė Deividas Sirvydis, o kėlinio viduryje dar vieną tolimą metimą pataikęs Tu Holloway privertė Žydrūną Urboną prašyti minutės pertraukėlės – 58:44.

Iškart po jos „Juventus“ deficitą trumpam nubraukė iki aštuonių taškų, tačiau lemiamame ketvirtyje „Ryto“ puolimo svečiams stabdyti nebepavyko ir jiems teko susitaikyti su pralaimėjimu.

Rungtynes vilniečiai laimėjo nepaisant gana didelio klaidų skaičiaus – jų „Rytas“ padarė 14. Tiesa, šeimininkai kur kas geriau kovojo dėl atšokusiu kamuolių (46:34).

„Rytas“: Eimantas Bendžius 13 (10 atk. kam.), Terrellas Holloway‘us 12 (6 rez. perd.), Francico Cruzas (2/5 tritaškiai) ir Evaldas Kairys (7 atk. kam.) po 11, Deividas Sirvydis (1/5 tritaškiai) ir Martynas Echodas (7 atk. kam.) po 10.

„Juventus“: Žygimantas Skučas 18, Julius Jucika 12, Bryantas Crawfordas 10 (7 rez. perd.), Shannonas Scottas 8.