9
Minesotos „Timberwolves“ – Portlando „Trail Blazers“ 110:109 (nuotr. SCANPIX)

NBA nakties rungtynių derlius nebuvo gausus. Sužaistas viena mačas, kuris baigėsi dramatiška Minesotos „Timberwolves“ pergale. Mineapolio komanda namie 110:109 parklupdė dvikovos favorite laikytą ir dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojančią Portlando „Trail Blazers“.

9

Pirmasis kėlinys vyko permainingai. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Rezultatas dažnai buvo lygus, bet ketvirčio pabaigoje „Timberwolves“ pavyko atitrūkti – 29:21 (11 minutė).

Šeimininkai buvo priekyje iki 21-osios minutės, kai tritaškiu rezultatą persvėrė Alas-Farouqas Aminu (47:45). Po pirmosios rungtynių pusės svečiai pirmavo 57:49.

Tritaškiu antrąją mačo dalį pradėjo Maurice’as Harklessas. Rungtynėse pirmąkart įgyta dviženklė persvara – „Trail Blazers“ į priekį išsiveržė 11 taškų (60:49).

Po poros minučių Portlando komandos pranašumas pasiekė rekordą – 65:53 (27 min.). Į tai „Timberwolves“ atsakė spurtu 11:0 ir priartėjo (64:65 – 29 min.).

„Timberwolves“ ketvirčio persvėrė rezultatą.

Paskutintysis kėlinys buvo itin permainingas. Likus minutei, „Timberwolves“ persvara išaugo iki penkių taškų (108:103). „Trail Blazers“ krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti ir skirtumą ištirpdė iki minimumo (109:110). Minesotos komanda galėjo įtvirtinti pergalę, bet Ricky Rubio metimas buvo blokuotas, o Andrew Wigginso tritaškis skriejo pro šalį. „Trail Blazers“ paskutiniajai atakai turėjo keturias sekundes. Jos baigėsi netaikliu Damiano Lillardo dvitaškiu. Portlando komanda pralaimėjo.

Abi ekipos retai klydo. „Timberwolves“ prarado 11, „Trail Blazers“ – penkis kamuolius.

„Timberwolves“: Karlas Anthony Townsas 34 (15/25 metimų, 12 atkovotų kamuolių), Andrew Wigginsas 29 (11/24 met.), Brandonas Rushas 12 (7 atk. kam.), Ricky Rubio 11 (7/9 baudų, 16 rezultatyvių perdavimų, 7 atk. kam., 5 klaidos), Shabazzas Muhammedas 11.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 25 (7/21 met., 8/9 baud., 6 rez. perd.), Alas-Farouqas Aminu 20 (7/14 met., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Maurice’as Harklessas 17 (7/10 met., 8 atk. kam.), CJ McCollumas 17 (5/14 met., 7/8 baud., 5 atk. kam.), Allenas Crabbe’as 12 (5/11 met.), Noah Vonlehas 12.

„Trail Blazers“ (38 pergalės / 39 pralaimėjimai) nesėkmė – skaudi, nes Portlando komanda Vakarų konferencijoje rikiuojasi aštunta. Tačiau viskas – ir toliau „Trail Blazers“ rankose. Ši komanda dviem pergalėmis lenkia rungtynėmis mažiau sužaidusią Denverio „Nuggets“ (36/40).

„Timberwolves“ (31/45) Vakaruose rikiuojasi 12-a ir patekti į atkrintamąsias šansų nebeturi.