Evaldas Petrauskas užsitikrino medalį

Lietuvos boksininkas Evaldas Petrauskas antrajame Europos čempionate iš eilės iškovojo medalį. Lietuvis Charkove (Ukraina) vykstančiose varžybose pateko į pusfinalį ir užsitikrino mažiausiai bronzos apdovanojimą.

Svorio kategorijos iki 64 kg ketvirtfinalyje E. Petrauskas taškais 4:1 (30:27, 30:27, 29:28, 29:28, 28:29) įveikė 16 cm aukštesnį norvegą Hadi Hassaną Srourą.

Penktadienį pusfinalyje lietuvis susitiks su anglu Luku McCormacku, kuris ketvirtfinalyje nugalėjo airį Seaną Josephą McCombį.

Londono olimpiados prizininkas E. Petrauskas užsitikrino ir kelialapį į pasaulio čempionatą, į kurį pateko po aštuonis geriausius Europos čempionato boksininkus kiekvienoje svorio kategorijoje.