Mindaugas Kupšas pakartojo šio sezono „Betsafe-LKL“ naudingumo rekordą ir tapo geriausiu savaitės krepšininku.

M. Kupšas surinko 42 naudingumo balus ir daugiausia prisidėjo prie Utenos „Juventus“ netikėtos pergalės Klaipėdoje.

26 metų 217 cm ūgio centras pelnė 27 taškus (10/12 dvitaškių, 7/9 baudų) ir atkovojo 14 kamuolių bei išprovokavo devynias pražangas.

M. Kupšas visa tai padarė per 34 minutes ir antrą kartą per tris savaites surinko 42 naudingumo balus. Tai – šio sezono lygos rekordas ir geriausias aukštaūgio karjeros rezultatas.

Vis dėlto savaitės naudingiausiuoju M. Kupšas prieš tris savaites netapo – tąsyk „Juventus“ pralaimėjo. O šį kartą Klaipėdoje per pratęsimą 91:87 pranoko „Neptūną“.

Tarp geriausių savaitės žaidėjų pateko ir M. Kupšo komandos draugas „Juventus“ komandoje Dovis Bičkauskis, taip pat sužaidęs geriausias karjeros rungtynes.

Taip pat penketuke – Alytaus „Dzūkijos“ gynėjas Parrishas Petty, „Neptūno“ puolėjas Laimonas Kisielius ir Kauno „Žalgirio“ aukštaūgis Brandonas Daviesas.

D. Bičkauskis žaisdamas su „Neptūnu“ surinko 33 naudingumo balus: 22 taškai, septyni atkovoti, keturi perimti kamuoliai, devyni rezultatyvūs perdavimai.

P. Petty per rungtynes su „Lietuvos rytu“ pelnė 24 naudingumo balus: 13 taškų, 10 atkovotų kamuolių, septyni rezultatyvūs perdavimai.

L. Kisielius pirmą kartą pateko į sezono simbolinį penketuką: į „Juventus“ krepšį įmetė 22 taškus (8/10 metimų), atliko šešis rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

B. Daviesas sužaidė geriausias sezono rungtynes su „Šiauliais“, bet patyrė pralaimėjimo kartėlį: 25 taškai (10/11 dvitaškių), devynios išprovokuotos pražangos ir 33 naudingumo balai.