Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (13 pergalių / 18 pralaimėjimų) palaužė septyniese žaidusį Utenos „Juventus“ (11/20) ir iškovojo vieną svarbiausių pergalių ketvirtajame „Betsafe-LKL“ rate. Pasvaliečiai ne tik pavijo penktojoje vietoje esančius „Šiaulius“, o ir nutolo nuo septintosios vietos.

Puikų puolimą pademonstravusios „Pieno žvaigždės“ 93:82 (27:21; 26:21; 20:19; 20:21) susitvarkė su namuose rungtyniavusia „Juventus“ ekipa.

„Pieno žvaigždes“ dabar nuo septintojoje vietoje esančio „Juventus“ skiria dvi pergalės. Jei abi ekipos surinks vienodą pergalių skaičių, aukščiau bus pasvaliečiai, kadangi per ketverias tarpusavio rungtynes iškovojo tris pergales.

„Pieno žvaigždes“ į pergalę vedė 19 taškų pelnęs Viačeslavas Bobrovas, 16 taškų pridėjęs Trevonas Hughesas bei penkis tritaškius įsūdęs ir 15 taškų surinkęs Artūras Ausėjas.

„Juventus“ gretose išsiskyrė Dovis Bičkauskis su 20 taškų ir aštuoniais rezultatyviais perdavimais bei Mindaugas Kupšas, pridėjęs 18 taškų.

Pasvaliečiai pirmąjį kėlinį baigė spurtu 10:4 bei po pirmųjų 10 minučių turėjo šešių taškų pranašumą (27:21). Svečiai antrąjį kėlinį pradėjo su tokia pačia energija, su kuria baigė pirmąjį. „Pieno žvaigždės“ per pirmąsias dvi ketvirčio minutes spurtavo 11:0 ir susikrovė itin solidžią persvarą – 38:21.

Nors aikštės šeimininkai iki pertraukos sumažino atsilikimą iki 11, priartėti arčiau varžovų per trečiąjį kėlinį jie nesugebėjo.

Lemiamo kėlinio metu po Osvaldo Olisevičiaus, T. Hugheso ir A. Ausėjo tritaškių „Pieno žvaigždės“ pabėgo nepavejamai – 84:66. Per likusį laiką „Juventus“ atsilikimą šiek tiek sumažino, tačiau intrigos atkurti nesugebėjo.

„Juventus“ ir toliau negali padėti Anthony Irelandas bei LaRonas Dendy. Uteniškiai šiose rungtynėse vertėsi su septyniais krepšininkais. Epizodiškai aikštėje buvo pasirodęs ir aštuntasis – Jonas Zakas, kuris žaidė dvi minutes.

Uteniškiai šiose rungtynėse puikiai susitvarkė su Jehennsu-Ley Manigatu. Vidutiniškai po 10 taškų renkantis kanadietis šiame susitikime pelnė du (0/3 trit., 2/2 baud). Nepaisant to, atakų organizatorius puikiai vadovavo komandos žaidimui ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

„Juventus“: Dovis Bičkauskis 20 (8 rez. perd., 30 n. b.), Mindaugas Kupšas 19 (8/14 dvit.), Simas Buterlevičius 18 (5/9 trit.), Arvydas Šikšnius 10.

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 19 (8/12 dvit., 7 atk. kam., 28 n. b.), Trevonas Hughesas 16, Artūras Ausėjis 15 (5/10 trit.), Nikita Balašovas 10.