Krepšininkas Marius Grigonis gali tapti Vokietijos čempionu. Lietuvio atstovaujama Berlyno ALBA pateko į šalies lygos finalą.

ALBA pusfinalio serijoje 3:0 nugalėjo Liudvigsburgo „MHP Riesen“ ir finale susitiks su Bambergo „Brose“ arba Miuncheno „Bayern“. Pastarasis pirmauja 2:1.

Berlyno komanda trečiosiose rungtynėse namie varžovus įveikė 91:88 (27:23, 15:20, 25:14, 24:31).

ALBA antrosios mačo dalies pradžioje perėmė iniciatyvą ir visą likusį laiką pirmavo.

„MHP Riesen“ skirtumą pavyko sušvelninti pačioje rungtynių pabaigoje.

Šeimininkams laimėti nesutrukdė 17 klaidų. Liudvigsburgo krepšininkai prarado 11 kamuolių.

M. Grigonis nugalėtojų gretose buvo antras pagal rezultatyvumą ir naudingumą. Lietuvis per 27 minutes pelnė 16 taškų, pataikęs visas šešias baudas. Krepšininkas surinko 18 naudingumo balų.

Sėkmingiau už lietuvį žaidė buvęs Utenos „Juventus“ legionierius Spenceris Butterfieldas. Jis per 29 minutes pasižymėjo 19 taškų, aštuoniais taikliais metimais iš 10-ies, septyniais atkovotais kamuoliais ir 24 naudingumo balais.

Kauno „Žalgirį“ dominantis „MHP Riesen“ amerikietis Thomas Walkupas per 28 minutes pelnė keturis taškus, surinko aštuonis naudingumo balus.