Pirmąsias oficialias rungtynes su Turino „Juventus“ apranga sužaidė geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo. Puolėjas naujojoje komandoje debiutavo be įvarčio.

„Juventus“ pirmajame Italijos futbolo lygos mače po dramatiškos kovos 3:2 (1:1) palaužė Veronos „Chievo“.

Ekipos pirmajame kėlinyje apsikeitė įvarčiais. 3-ąją minutę pasižymėjo svečių saugas Sami Khedira, 38-ąją rezultatą išlygino Mariuszas Stepinski.

Po pertraukos taip pat krito įvarčiai į abiejų komandų vartus. 56-ąją minutę nuo 11 metrų žymos tiksliai smūgiavo „Chievo“ futbolininkas Emanuele Giaccherini. Jo ekipos draugas Mattia Bani 75-ąją minutę nukreipė kamuolį į savųjų vartų tinklą.

„Juventus“ pergalę atnešė 93-oji minutė. Po Alexo Sandro perdavimo įvartį pelnė Federico Bernardeschi.

„Serie A“ sezoną pergale pradėjo ir vicečempionas „Napoli“. Jis išvykoje 2:1 (1:1) įveikė Romos „Lazio“.

Šeimininkai pirmavo po 25-ąją minutę Ciro Immobile pelnyto įvarčio. Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+2 minutė) rezultatą išlygino Arkadiuszas Milikas, o po pertraukos įmušė Lorenzo Insigne (59 min.).