33
Cristiano Ronaldo (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienio vakarą aukščiausioje Italijos futbolo lygoje „Serie A“ vyko trejos 9-ojo turo rungtynės. Cristiano Ronaldo pelnė dar vieną įvartį, tačiau namų stadione rungtyniavę Turino „Juventus“ futbolininkai gana netikėtai prarado pirmuosius čempionato taškus.

33

„Juventus“ savų žiūrovų akivaizdoje nesugebėjo įveikti Genujos „Genoa“ futbolininkų. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0). Šeimininkai po 18-ą minutę portugalo C. Ronaldo pelnyto įvarčio buvo priekyje ir dominavo aikštėje, tačiau persvaros išsaugoti nepavyko.

Antrajame kėlinyje svečiai sukūrė kelias pavojingas progas, kol galiausiai 67-ą dvikovos minutę D. Bessa taikliu smūgiu rezultatą išlygino (1:1).

Ilgamečiams šalies čempionams tai buvo pirmoji neiškovota pergalė Italijos čempionate, tačiau „Juventus“ ir toliau užtikrintai lenkia visas 19 likusių turnyro komandų ir su 25 taškais užima pirmąją vietą.

„Genoa“ ekipai tai buvo svarbios ir netikėtos lygiosios, leidžiančios įsitaisyti lentelės viduryje – su 13 taškų Genujos komanda rikiuojasi 10-oje vietoje.

C. Ronaldo su 5 įvarčiais šiuo metu yra trečias pagal rezultatyvumą Italijos pirmenybių žaidėjas. Vienvaldis lyderis šioje rikiuotėje yra „Genoa“ puolėjas lenkas Krzysztofas Piatekas (9 įv.).