Šeštadienio vakarą „Betsafe-LKL” čempionate buvo žaidžiamos pirmosios 11-ojo turo rungtynės. Utenos „Juventus” ir Prienų „Skycop” dvikovoje stipresni buvo šeimininkai.

„Juventus” svečius iš Prienų įveikė rezultatu 78:67 (22:13, 19:11, 21:26, 16:17).

Savo pranašumą uteniškiai įrodė dar pirmajame kėlinyje, kurį „Juventus” laimėjo 22:13. Iki ilgosios pertraukos pranašumas augo toliau, kol po dviejų kėlinių komandas skyrė 17 taškų (41:24).

Trečiajame kėlinyje šeiminikai skaičiavo ir 25 taškų pranašumą (53:28), tačiau vėliau „Skycop” grįžo į rungtynes. Jie trečią ketvirtį laimėjo 5 taškais ir komandas prieš lemiamą ketvirtį skyrė jau tik 12 taškų (62:50).

Ketvirtajame kėlinyje „Skycop” sumažino atsilikimą iki 8 taškų, tačiau vėlyvų pastangų neužteko ir „Juventus” apgynė savo teritoriją 78:67.

Šeimininkai užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais – 41 prieš 27.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 18, Karolis Guščikas 14, Alexas Hamiltonas 11.

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 23, Martynas Gecevičius 10, Vytenis Lipkevičius 8.