Trečiadienį pramogų pasaulį sujudino žinia, iš Jungtinių Valstijų į Lietuvą pargabenta buvusi teisėja ir parlamentarė Neringa Venckienė.

Daina Bosas, Neringa Venckienė, Saugirdas Vaitulionis

Daina Bosas, Neringa Venckienė, Saugirdas Vaitulionis

Naujiena tapo tokia aktuali, kad žinomi žmonės nepraleido progos papokštauti socialiniuose tinkluose.

Lietuvos humoristas, scenaristas, TV laidų prodiuseris Haroldas Mackevičius feisbuko paskyroje prakalbo apie tai, kokias lauktuves „teta“ parveš į Lietuvą: „Teta parveš krempleninį kostiumėlį, bajerio aspirino, kramtomos ryglio sperminto ir trinamus džinsus.“

Prodiuseriui antrino ir Saugirdas Vaitulionis: „Nežinau kaip jūs, bet aš tai labai laukiu tetos Neringos pasirodymo!“

„Norėtųsi ir man ką nors sarkastiško parašyti apie N.Venckienės grąžinimą į Lietuvą, bet susilaikysiu, nes taip iš tikrųjų ir nesupratau, kas tada ten vyko, ir niekas man normaliai nepaaiškino. Ko tikrai norėčiau, tai kad panašūs dalykai čia niekada nepasikartotų“, – svarstė kino scenaristas Marius Ivaškevičius.

Pasak verslininkės Dainos Bosas, visas dėmesys Lietuvoje bus skirtas šiai temai: „Viskas, dabar galite pamiršti rinkimus, biudžetą, krepšinį, alkoholį... Nes gerą pusmetį skaitysime apie tetą Neringą.“

REKLAMA

Jos nuomonei pritarė ir žurnalistas Rytis Zemkauskas „Būtų gerai politikams, teisėsaugai ir žurnalistams dabar greit pasidaryt visus svarbius darbus, nes kai parveš N.Venckienę, tai nebebus kada.“

Prašo pratęsti suėmimą

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad prokurorai ketvirtadienį ėmėsi iš Jungtinių Valstijų į Lietuvą pargabentos buvusios teisėjos ir parlamentarės Neringos Venckienės bylos.

Prokuratūra ketvirtadienį paprašė Kauno apylinkės teismo pratęsti suėmimą. į Lietuvą iš Jungtinių Valstijų atgabentai buvusiai teisėjai ir parlamentarei N. Venckienei, pranešė teismas.

„Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose gautas prokuroro pareiškimas įtariamosios N. V. atžvilgiu, kuriuo prašoma palikti galioti nutartį skirti suėmimą ir nustatyti naują suėmimo terminą“, – teigiama pranešime.

Konkretus suėmimo terminas jame neįvardijamas.

Anot teismo, kardomosios priemonės klausimas bus sprendžiamas 14 valandą.

N. Venckienė šiuo metu apklausiama Kauno tardymo izoliatoriuje.

„Šiandien bus atliekami proceso veiksmai ir bus sprendžiama dėl kardomosios priemonės skyrimo“, – tv3.lt sakė Generalinės prokuratūros atstovė spaudai Elena Martinonienė.

Konkrečių proceso veiksmų ji neįvardijo. Tik patvirtino, kad šiuo metu vyksta N. Venckienės apklausa. Tikėtina, kad būtent šiandien bus išspręstas klausimas ir dėl kardomųjų priemonių paskyrimo.

N. Venckienės advokatė Sonata Žukauskienė BNS ketvirtadienį sakė, kad prokurorai planavo įtariamosios apklausą.

Prokuroras: kardomoji priemonė priklausys nuo įtariamosios pozicijos

Kaip BNS sakė, Kauno apygardos prokuroras Darius Jakutis, N. Venckienės apklausa vyks „kaip įmanoma greičiau“.

REKLAMA

Jis teigė kol kas negalintis pasakyti, ar bus prašoma ją suimti.

„Bus sprendžiama eiliškumo tvarka: pirmiausia mes turime išsiaiškinti įtariamojo poziciją tyrimo atžvilgiu ir visus kitus dalykus, todėl neužbėkime įvykiams už akių“, – kalbėjo prokuroras.

„Kardomosios priemonės parinkimas priklauso nuo daugelio aplinkybių, tame tarpe ir nuo pozicijos įtariamojo byloje, jos mes šiuo metu nežinome“, – pridūrė jis.

Pasak prokuroro, dėl kardomosios priemonės turėtų būti kreiptasi pagal ikiteisminio tyrimo vietą, tai yra, į Kauno apylinkės teismą, tačiau nėra aišku, ar šis teismas dėl kardomosios priemonės galėtų spręsti.

N. Venckienė yra dirbusi Kauno apygardos teismo teisėja, o prieš tai teisėjavo Kauno rajono apylinkės teisme.

„Tai spręsis, kai bus kreiptasi į teismą ir tai yra prerogatyva teismo spręsti, jeigu jis turės pagrindų nušalinimams ar panašiems dalykams“, – sakė D. Jakutis.

Prokuratūra ketina pateikti įtarimus N. Venckienei dėl keturių įtariamų nusikaltimų – sudavimo į veidą Laimutei Stankūnaitei, smūgio policijos pareigūnui, teismo sprendimo nevykdymo ir trukdymo antstoliui.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad griežčiausia bausmė už šiuos nusikaltimus yra treji metai laisvės atėmimo.

N. Venckienei panaikinti kaltinimai dėl tvirkinimo ir neteisėto informacijos rinkimo.

Generalinės prokuratūros prokuroras Tomas Krušna žurnalistams trečiadienį teigė, kad ikiteisminis tyrimas eina į pabaigą.

Jis taip pat pridūrė, kad yra galimybė, paaiškėjus naujoms aplinkybėms, kreiptis į užsienio valstybę dėl naujų įtarimų.

REKLAMA

Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis ketvirtadienį Vyriausybėje žurnalistams nekomentavo, kiek įtarimų N. Venckienei panaikinta dėl Lietuvos ir JAV teisinės sistemos skirtumų, o kiek dėl galimų prokurorų klaidų.

„Aš manyčiau, gal vėliau mes atsakysime jums į šitą klausimą“, – kalbėjo prokuratūros vadovas.

Išsami vadinamosios pedofilijos bylos istorija

 

Iš Varšuvos – automobiliu

N. Venckienė į Lietuvą buvo pargabenta trečiadienio vakarą.

Policijos atstovas spaudai Ramūnas Matonis BNS sakė, kad iš Čikagos įtariamąją skraidinęs lėktuvas apie 14.00 val. (15.00 val. Lietuvos laiku) nusileido Varšuvos oro uoste.

Iš ten ji išvežta Lietuvos policijos automobiliu. N. Venckienė Lietuvos sieną kirto apie 20 val., o dar po maždaug dviejų valandų buvo atgabenta į Kauno tardymo izoliatorių.

Pasklidus žiniai apie buvusios teisėjos ir parlamentarės parvežimą, Lietuvos teisėsauga iš pradžių atsisakė nurodyti, kada ji bus pargabenta.

Generalinis prokuroras E. Pašilis sakė, kad „prokuratūra nieko neslėpė“.

„Kaip jums žinoma, ne prokuratūra vykdė patį pervežimą, pats ekstradicijos procesas yra didesnis, nei tik pervežimas. Tai yra visa eilė procesinių veiksmų, kurie, visų pirma, yra atliekami perduodančiosios valstybės teritorijoje“, – kalbėjo E. Pašilis.

Jis tvirtino, kad N. Venckienės atvežimo detalės buvo konfidencialios, siekiant apsaugoti įtariamąją gabenusius pareigūnus, ją pačią, užtikrinti viešąją tvarką ir saugumą.

E. Pašilis ragino nesureikšminti šio tyrimo ir pavadino jį „eiline byla, gal su kažkiek užsitęsusiu ekstradicijos procesu“.

REKLAMA

Generalinės prokuratūros vadovas taip pat paragino žmones „nepiketuoti nei teismuose, nei prie prokuratūros“.

N. Venckienė Čikagos kalėjime buvo laikoma nuo 2018 metų pradžios.

Buvusi teisėja ir politikė iš Lietuvos išvyko 2013 metais. Tais metais Seimas panaikino jos teisinę neliečiamybę.

N. Venckienė teigia, kad teisėsaugos kaltinimai jai yra politiškai motyvuoti.

Augis
2019-11-07 14:27:19
Lietuvos pajacams labai juokinga. Gėda skaityti.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Oj 2019-12-04 00:25:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nėra pagrindo dėl ko šaipytis.Mes nei vienas nežinom ,kas su mumis gali būti rytoj,o tiems šaipūnams parodyk pirštą ,jie ir iš to juoksis.   ATSAKYTI
Mary 2019-11-14 10:25:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nieko čia juokingo. Verkti norisi dėl tėvų ypač, prarado viską... Paskutinę sveikatą taip pat. Patyčias propaguoja,, įžymybės,,. Gėda.    ATSAKYTI
Teisingumas 2019-11-09 20:29:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kokios yžymybės? Tik šlamštą žiūrintys laiko juos yžjmybėm o savo pasisakymais parodo kad draugai pedofilai yra norma jiems nors pedofilus pasodintų   ATSAKYTI
Teisingumas 2019-11-09 19:49:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kodėl politikų nesodina už korupcija?   ATSAKYTI
jonukas 2019-11-08 21:34:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pramogu pasaulis ne pavizdys jame maisosi siuksles be jokios etikos vien paklausius ju kalbas baisu jokios kulturos issilavi imas 4klases   ATSAKYTI
Oj 2019-12-04 00:35:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šiuo klausimu,Jonukai,esi teisus 100% Tik dėl išsilavinimo abejoju,jų mąstymas labiau primena darželinuko lygį.  
Su seniu gyveni 2019-11-08 21:31:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bosiene,su seniu gyveni del pinigu,slykstu. O tavo sarkazmas...atsisuks pries tave pacia... o tas vaitulonis,boba vyro kaily,apgailetini abu. Nepavydu,net,turiu jauna,grazu vyra,ne taip kaip tu,bose,ar tu vaituloni. Uzsikimskit abu,nelaimingi   ATSAKYTI
elenyte 2019-11-08 21:30:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
geda skaityti tik lietuvoj viskas galima pagalvokit bukagalviai JI turi sunu koks jo likimas cia teisiama jo mama gal ir ji atiduosit i norvegija ukininkauti geda mus prezidentas neturi zodzio sedi krumuose kaip zuikis su zuikiene ir laukia pabaigos apie kitu gyvenimus dzin teisybe triumfuos laikykis neringa net su tevais neleido pasimatyti teisesauga irgi prisiddeju i kelnes varnas varnui akies nekerta   ATSAKYTI
Aiste 2019-11-08 21:26:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Baik bosas ir tu ,nelaimeli vaitulioni,tyciotis ir reklamuotis naudojantis kitų bedom,ausys vemia klausant ir ziurint i jus,bedžiai.fu   ATSAKYTI
Vytas 2019-11-08 21:08:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lietuvos ''įžimybės '' ... Gėda ! Jau '' išgarsėjote '' bažnyčioje / gaila , nepasodino / , dabar tyčiojatės iš žmogaus , kurio llikimas sugriautas . Nuo kurio laiko Boso ponia tapo įžimybe ? Gal - vyrų gausa ?    ATSAKYTI
jonė 2019-11-08 17:15:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Reiktų turbūt ir darželio auklėtojai bylą sukurpti, kuri turbūt melavo, kad Laimutei nerūpėdavo anksčiau iš savaitinio darželio mergytę pasiimti, nebuvo laiko turbūt, o kai Neringa ėmė ją globoti, tai per jėgą reikėjo atsiimti, nes meilė užaugo matomai...Ką padarysi, dabar tokie laikai, drąsko tuos vaikelius reikia nereikia, nežiurint į tai, kur jie nori augti ir su kuo būti, Lietuva, nejauti, kad visai riedi į pakalnę....   ATSAKYTI
Tomas 2019-11-08 10:23:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Rodos zmogus turejo galimybiu garderoba pasirinkt ir susitvarkyt,tundru gauja,ka daugiau pridurt   ATSAKYTI
motina 2019-11-08 08:56:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
PASIJUOKTI IŠ ŠEIMOS TRAGEDIJOS? Visiškas dugnas.....   ATSAKYTI
Bezeme 2019-11-08 07:43:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Truksta zodziu skaitant straipsnius apie Venckiene.Na ka noretu ir galetu pasakyti S.Vaitulionis arba pamaiva Uzkalnis .Tai ne apie pyragus arba "skudurus"elitinems damoms tokioms kaip D.Bosas.Reikia dar ir teiseje truputi ismanyti...   ATSAKYTI
Mote 2019-11-07 17:47:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Zvaidzde Bosiene o kiek pati sikai del savo dukros gerai kad prasimanai pinigeliu tai bylas laimejai Man atrodo kaf pati esi teta teisejai pasiziurek i savo fizionomija Tiek nusitetejai kad tik uz dedes issokai nes niekas daugiau nepanoro tokios tetos kaip tu o ir dukra liko du tevu tokios tetos kaip tu nepanoro   ATSAKYTI
Stasius 2019-11-07 16:12:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Atsirado ,,pramogu pasaulis,,ir kt. garsenybes,tsi gal cia Bosiene ta garsenybe,vyro turtai ja garsina,o pati yra didelis niekas.Venckiene jums ne teta ,apseisim ir be jusu,trigrasio ,laidotuviu jumoristai.   ATSAKYTI
jonas 2019-11-07 16:00:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Manau,kad mažiau čšia reikia šaipytis ir maivytis,nes niekas nežino kas kiekvieno mūsų laukia rytoj.Neringa irgi nežinojo,kad taip atsitiks jai ir jos šeimai   ATSAKYTI
2019-11-08 13:34:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nežinojo? Taigi teisinės žinios kur? Jau nusibodo jos veidas visur ir pakalikų aimanos... O dabar yra taip, kad ji nuskriaudė visą savo šeimą...   
Mociute 2019-11-07 15:04:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Skaitau ir stebiuosi,teta Bosas pavydi tetai Venskienei,nes rodys tik ja,o Bosas liks pamirsta,nors ji mums jau atsibodo ,rado zvaigzde.   ATSAKYTI
Kaunietė 2019-11-07 15:02:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Jūs visi šmaikštautojai,neverti šios "TETOS" ponios Neringos Venskienės purvo po padu....   ATSAKYTI
Rita 2019-12-04 08:24:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
  
garliavietis 2019-11-07 14:46:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-19
grizo smirdaliuke is jav...tuo seniai kuriems is siknos smelis bega ir sovietikais smirda prades streikuoti..mano nuomuone juokinga..kai i tai ziuri..   ATSAKYTI
M ona 2019-11-07 15:08:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
garlevieti,tau tikriausiai smelis is siknos niekada nebyres,nes tokiu metu nesulauksi
, matosi,kad jau ir smegenelems ne kas.  
Garlėvetis 2019-11-07 15:19:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Nemoki dar rašyt be klaidų, matyt ir galvelėj tuščia pas tamstelę...  
tikra tiesa 2019-11-07 14:32:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Rusu okupacijos metais, rusai taip elgdavosi, kad apie pagrindine tema vergai nemastytu, duodama kita tema arba nupigintas akoholis.   ATSAKYTI

Top Video

Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Parodė, kaip greitai, paprastai ir tobulai supakuoti dovanas
DABAR RODOMA
Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Nepaklausęs tėčio vaikinas labai pasigailėjo: dabar juokiasi visas internetas
DABAR RODOMA
Tarp gyventojų kilo panika: kiemuose užfiksavo nevaldomą pavojų
DABAR RODOMA
Reporterė netvėrė pykčiu: vyro poelgis tiesioginio eterio metu sukėlė sąmyšį
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
REKLAMA
Valdas Adamkus ir Virgilijus Alekna  (nuotr. LLAF)
Kai laimi – savaime suprantama, o kai pralaimi – tai ilgai lieka sportininko širdyje, sulauki iš sirgalių net paniekinimo. Kalbinti sportininkai įsitikinę, kad ryšys tarp jų ir ...
Antturi (tv3.lt fotomontažas)
Praėjusiame „X faktoriaus“ sezone išgarsėjęs atlikėjas Rimvydas Matukynas šiandien daugeliui geriau žinomas Antturi pseudonimu. Vaikinas muzikinės karjeros po projekto pabaigos ...
Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė (Fotobankas)
Pramogų pasaulio užkusliuose jau kurį laiką sklando kalbos, kad dainininkai Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė išgyvena krizę. Vis dėlto galiausiai apie tai viešai prabilo ir ...
Dovilė Filmanavičiūtė (G. Skaraitienės nuotr.)
Lietuvos mokyklose startavus naujai priemonei prieš patyčias – elektroninei platformai „Patyčių dėžutė“, dainininkė ir reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep ...
Birutė Navickaitė ir Petras Gražulis (tv3.lt fotomontažas)
Seimo nario Petro Gražulio dukrelę auginanti Birutė Navickaitė nebeištvėrė. Žinomą moterį kaip reikiant įsiutino Gražulio žodžiai, pasakyti vos ketvirtadienio vakarą ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Parodė, kaip greitai, paprastai ir tobulai supakuoti dovanas
DABAR RODOMA
Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Nepaklausęs tėčio vaikinas labai pasigailėjo: dabar juokiasi visas internetas
DABAR RODOMA
Tarp gyventojų kilo panika: kiemuose užfiksavo nevaldomą pavojų
DABAR RODOMA
Reporterė netvėrė pykčiu: vyro poelgis tiesioginio eterio metu sukėlė sąmyšį
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
Pokalbis su Sergejumi Jovaiša
DABAR RODOMA
Pokalbis su Sergejumi Jovaiša
DABAR RODOMA
Pareigūnai sutriuškino kelias nusikalstamas grupuotes
DABAR RODOMA
Klaipėdoje nuo geležinkelio nuvirtus cisternai į gamtą išsiliejo 10 tonų dyzelino
DABAR RODOMA
Skandalas Panevėžio policijoje: pavyzdinis kriminalistas augino kanapes
DABAR RODOMA
Strazdauskaitės artimųjų advokatas: dėmesys tėvams neduoda užmiršti tų kančių
DABAR RODOMA
Sužalotos mergytės iš Vilkaviškio 19-metė motina tepasakė vieną žodį
DABAR RODOMA
Kainų ekspertai: prekybininkai naudojasi paskutine proga daugiau užsidirbti
DABAR RODOMA
Už nealkoholinę Čepkelių netrauktinę – bauda
DABAR RODOMA
Pritrūko lėšų: valdžia mažina pažadus dėl vaiko pinigų
DABAR RODOMA
Lietuviai šventėms išsiruošė į pajūrį: tokio bumo kaip šiemet – dar nematę
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų