Koja kojon su Marijampolės „Sūduva“ bandantis žengti Vilniaus „Žalgiris“ po pertraukos į Lietuvos A lygą sugrįžo su dar viena pergale. Jie svečiuose rezultatu 3:1 įveikė Klaipėdos „Atlantą“.

Klaipėdiečiai šiose rungtynėse pirmieji išsiveržė į priekį, kuomet 13-ą minutę po Viliaus Armanavičiaus perdavimo iš dešiniojo krašto Darvydas Šernas iš kelių metrų galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Vilniečiai dar nesibaigus pirmam kėliniui išlygino rezultatą. 34-ą minutę jie pasinaudojo greita ataka ir po Tomislavo Kišo perdavimo jaunasis Matas Vareikia atliko stiprų smūgį vienu lietimu – 1:1.

„Žalgiris“ savo pranašumą galiausiai įrodė rungtynių pabaigoje. 77-ą minutę po pakelto kampinio kamuolys atskriejo tiesiai Liviu Antaliui, kuris savo šansu pasinaudojo tiksliai smūgiuodamas galva.

90-ą minutę Domanto Šimkaus uždirbtą vienuolikos metrų baudinį realizavo L.Antalis, kuris pelnė savo antrąjį įvartį ir įtvirtino „Žalgirio“ pergalę.