Pasaulio taurėje pirmojoje ketvirtfinalių kovoje susitiko čempionato favoritais laikyta Serbijos rinktinė ir Argentina.

Po įtemptos kovos pranašumą įrodė argentiniečiai įveikę serbus rezultatu 97:87 (25:23, 29:26, 14:18, 29:20) ir į pusfinalį žengia be pralaimėjimų.

Argentinos rinktinė beveik visų rungtynių metu buvo priekyje, nepaisant to, kad didelio rezultato skirtumo pasiekti nepavykdavo.

Serbai tik keletą kartų buvo išsiveržę į priekį minimalia persvara, tačiau puikus argentiniečių aikštės matymas ir taiklumas neileido Serbijos rinktinei išplėšti pergalę.

Argentina: Luisas Scola 20, Facundo Campazzo 18 (12 rez. perd.), Patricio Garino 15, Gabrielis Deckas 13 (8 atk. kam.), Luca Vildoza 11.

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius 21, Nemanja Bjelica 18 (7 atk. kam.), Nikola Jokičius 16 (10 atk. kam.), Vladimiras Lučičius 12.

RUNGTYNIŲ EIGA:

KETVIRTAS KĖLINYS: (97:87)

Pasibaigus ketvirtam kėliniui pergale džiaugiasi Argentina, turinti dešimties taškų persvarą (97:87).

L. Scola ir F. Campazzo tandemas ir toliau gąsdina serbus. Persvara argentiniečių pusėje (87:76).

39 metų veteranas L. Scola pagauna priešininkų numuštą kamuolį ir pelno du taškus (80:73).

Pirmosiomis ketvirto kėlinio sekundėmis M. Guduričius metą taiklų metimą iš toli ir persveria rezultatą Serbijos naudai (68:70).

TREČIAS KĖLINYS: (68:67)

Po trijų kėlinių Argentina vis dar pirmauja (68:67).

B. Bogdanovičius išprovokuoja pražangą metimo metu. Taikliai sumetęs baudas jis mažina Serbijos deficitą iki vieno taško (68:67).

Baigiantis atakos laikui N. Bjelica pataiko iš toli ir mažina serbų atsilikimą iki dviejų taškų (66:64).

Įpusėjus trečiam kėliniui serbai vis dar nepaveja Argentinos (64:59).

ANTRASIS KĖLINYS: (54:49)

Pasibaigus antram kėliniui Argentina išlaiko pranašumą (54:49).

B. Bogdanovičius pataiko trečią serbų tolimą metimą iš eilės (45:40).

M. Simonovičius pataiko pirmą serbų tolimą metimą (39: 34).

Įpusėjus antram kėliniui Argentinos rinktinės gyvybę palaiko tritaškiai. Po L. Vildoza tritaškio Argentina vis dar priekyje (39:34).

M. Fjellerupas greitame puolime viena ranka pelno du taškus ir suteikia Argentinos rinktinei vieno taško persvarą (27:26).

PIRMAS KĖLINYS: (25:23)

Po pirmojo kėlinio dviejų taškų persvarą turi Argentina (25:23).

Likus minuteis visus pašokdina M. Guduričius – pelnęs du taškus serbai įgavo taško persvarą (21:22).

F. Campazzo atsitraukė ir metė taiklų tritaškį taip išvesdamas Argentinos rinktinę į priekį (19:16).

N. Bjelica išlygina rezultatą (16:16).

Tayavek Gallizzi vos per dvi minutes pelno trečią pražangą.

Argentina sparčiai renkasi pražangas, serbai įpusėjus kėliniui vis dar atsilieka (14:9).

Argentina rodo puikų pataikymą, po pirmų trijų minučių jie pirmauja 8 taškais (12:4).

STARTINĖS SUDĖTYS:

Argentina: Nicolas Brussino, Farcundo Campazzo, Marcosas Delia, Patrico Garnio, Luisas Scola

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius, Nikola Jokičius, Stefanas Jovičius, Vladimir Lučič, Miroslavas Raduljica