Londono „Arsenal“ futbolininkai nesugebėjo išlaikyti turėtos dviejų įvarčių persvaros ir sužaidė lygiosiomis rezultatu 2 – 2 su visiškais Anglijos „Premier“ lygos autsaideriais „Watford“.

Rungtynės Unai Emery auklėtiniams prasidėjo tiesiog puikiai ir sužaidus maždaug pusvalandį jie susikrovė solidžią persvarą. Prie to svariausiai prisidėjo puolėjas Pierre-Emerickas Aubameyangas, kuris pelnė abu įvarčius.

21-ą minutę gabonietis sulaukė gero Seado Kolašinaco perdavimo baudos aikštelėje ir smūgiu pažeme nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

32-ą minutę jį geru perdavimu maitino Nicolasas Pepe, po kurio P.E.Aubameyangas lengvu smūgiu nuginklavo vartininką – 2 – 0.

Visgi „Watford“ savo varžovams užkūrė tikrą pirtį. Jie per šias rungtynes atliko net 31 smūgį į vartų pusę, o 24 vien antrajame kėlinyje. Tai greitai pasiteisino.

53-ią minutę Tomas Cleverly pasinaudojo nedovanotina varžovų žaidėjo klaida ir iš kelių metrų atstumo pasiuntė kamuolį į vartus.

Rezultatą „Watford“ pavyko išlyginti rungtynėms jau artėjant prie kulminacijos, kuomet 81-ą minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Jį užtikrintai realizavo Roberto Pereyra – 2 – 2.