SHARP LFF turės turnyro pusfinalyje Marijampolės „Sūduva“ po pratęsimo 4:2 (2:1, 0:1, 0:0) įveikė Vilniaus „Žalgirį“ ir pateko į finalą.

Jau 5 min. „Sūduvą“ į priekį išvedė Semiras Kerla, po Andro Švrljugos atlikto baudos smūgio galva pasiuntęs kamuolį į vilniečių vartų tinklą.

Vis dėlto jau 10 min. svečiai rezultatą išlygino, kai ataką taikliu smūgiu užbaigė Tomislavas Kišas.

Persvarą marijampoliečiai susigrąžino 13 min. Tuomet Paulius Golubickas buvo pargriautas baudos aikštelėje, o baudinį realizavo Mihretas Topčagičius.

Vėliau kurti pavojų ilgai geriau sekėsi „Sūduvai“, tačiau šeimininkai savo progomis nepasinaudojo, o savojo šanso sulaukęs „Žalgirio“ puolėjas 74 min. rezultatą išlygino.

Netrukus po to svečiai liko žaisti mažumoje, nes dėl antrojo įspėjimo iš aikštės buvo pašalintas Saulius Mikoliūnas.

Vis dėlto pasinaudoti kiekybine persvara antrajame kėlinyje marijampiečiams nepavyko ir teko žaisti pratęsimą.

Pirmojo pratęsimo pabaigoje jėgos aikštėje išsilygino, nes dėl antrojo įspėjimo aikštę turėjo palikti ir Aleksandras Živanovičius. Nepaisant to, iniciatyva priklausė „Sūduvai“ ir tai virto įvarčiu, kurį 113 min. po dar vieno kampinio pelnė S. Kerla.

Tašką rungtynėse jau per teisėjo pridėtą laiką padėjo Michaelis Blauensteineris, įmušęs ketvirtąjį įvartį.

SHARP LFF turės turnyro finalas bus žaidžiamas rugsėjo 29 dieną Utenoje.