„Manchester City“ komanda Anglijos „Premier“ lygoje net 8:0 nušlavė „Watford“ futbolininkus.

Davidas Silva jau 1-ąją minutę tiksliai uždarė Kevino De Bruyne perdavimą ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Sergio Aguero 7-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino šeimininkų persvarą 2:0.

Argentinietis tapo pirmuoju futbolininku „Premier“ lygos istorijoje, kuriam pavyko pasižymėti pirmose šešiose rungtynėse iš eilės.

Riyadas Mahrezas 12-ąją minutę fantastiško baudos smūgio metu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Bernardo Silva 15-ąją minutę tiksliu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą 4:0.

Nicolas Otamendi 18-ąją minutę vos iš keleto metrų tiksliai uždarė perdavimą ir rezultatas tapo triuškinamas 5:0.

Netrukus B.Silva du kartus iš eilės nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino šeimininkų pranašumą 7:0.

K.De Bruyne 85-ąją minute puikiu smūgiu dešine koja pasiuntė kamuolį į vartus 8:0.