Nors didžiausias dėmesys pirmadienį vakare buvo kreipiamas FIFA apdovanojimams, aukščiausioje Vokietijos lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose lygiosiomis rezultatu 1 – 1 po tašką pasidalino „Wolfsburg“ ir „Hoffenheim“.

Turnyro lentelės viduryje įsitaisiusios komandos įvarčius mušė dar pirmajame kėlinyje, o pirmieji į priekį išsiveržė svečiuose žaidę „Hoffenheim“.

Sužaidus vos šešias minutes Sebastianas Rudy išlaukė baudos aikštelėje atšokusio kamuolio ir tiksliu smūgiu nukreipė jį į vartų tinklą.

Ilgai džiaugtis persvara neteko, kadangi aikštės šeimininkai išlygino rezultatą dar prieš pasibaigiant pirmam kėliniui. 36-ą minutę gero perdavimo sulaukęs Admiras Mehmedi sėkmingai įveikė vartininką. Tiesa, jo įvartis buvo įskaitytas tik po VAR peržiūros.

Lygiosios reiškia, kad „Wolfsburg“ ekipa išliko aštuntoje pozicijoje, tuo tarpu iškovotas taškas „Hoffenheim“ padėjo pakilti iki vienuoliktos vietos.