Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pergale pradėjo Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą, tačiau namo grįžta su trapia 5 taškų persvara.

Gedimino Petrausko treniruojama komanda išvykoje 68:63 (16:17, 15:11, 17:13, 20:23) pranoko NKL pirmenybėse žaidžiančius „Telšius“.

Atsakomosios rungtynės vyks po dviejų savaičių Pasvalyje. Jei „Pieno žvaigždės“ neiššvaistys persvaros, jos iš karto pateks į KMT turnyro ketvirtfinalį kaip viena iš dviejų geriausią rezultatą praėjusį sezoną pasiekusių pirmojo KMT etapo komandų.

„Pieno žvaigždės“ trečiajame kėlinyje pelnė 11 taškų be atsako ir įgijo rekordinę 14 taškų persvarą (44:30, 25-ąją min.).

Vis dėlto „Telšiai“ nepalūžo ir ketvirtajame kėlinyje sugebėjo priartėti iki 2 taškų (54:56, 34-ąją min.).

Paskutinę minutę „Telšiai“ tritaškiu galėjo išsiveržti į priekį, bet Laurynas Kaveckis nebuvo tikslus. Kitoje aikštės pusėje Johnas Gillonas taikliais baudos metimais įtvirtino svečių pergalę.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 14 taškų (6/10 metimų), Mindaugas Stašys 12, Mindaugas Norkus 9 (8 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 14 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Paulius Petrilevičius 11, Dominykas Domarkas 10, Johnas Gillonas 8, Serhijus Pavlovas 7.