Draugiškos rungtynės tarp Vokietijos ir Argentinos rinktinių baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Serge‘as Gnabry 15-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė Vokietiją į priekį 1:0.

Kai Havertzas 22-ąją minutę vos iš keleto metrų tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino vokiečių pranašumą 2:0.

Marcelas Halstenbergas 31-ąją minutę galingu smūgiu sudrebino varžovų vartų konstrukciją, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

Puikaus perdavimo sulaukęs Rodrigo De Paulas atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino virpstą.

Lucasas Alario 66-ąją minutę tiksliu smūgiu galva sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Lucasas Ocamposas 85-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išplėšė lygiąsias 2:2.