Pirmąją pergalę Eurolygoje pasiekė Sankt Peterburgo „Zenit“ (1/2) klubas, kuris išvykoje 77:68 (20:19, 18:17, 15:11, 11:17, 13:4) po pratęsimo nugalėjo Kęstučio Kemzūros treniruojamą Pirėjo „Olympiacos“ (1/2) ekipą su Mindaugu Kuzminsku.

„Olympiacos“ dvikovą pradėjo labai gerai – 12:0. „Zenit“ ekipa sugebėjo atsigauti po itin šalto dušo ir ne tik pasivijo oponentus, bet ir sulig Vladislavo Truškino labai tolimu tritaškiu pasibaigus kėliniui jau pirmavo – 20:19. Antrajame ketvirtyje vyko kova taškas į tašką ir svečiai įpusėjus mačui išliko priekyje – 38:36.

Po didžiosios pertraukos Graikijos klubas įkrito į labai gilią duobę, kai rezultatui esant 38:38 net 5 minutes nesugebėjo pasižymėti, o tuo pasinaudojusi „Zenit“ ekipa susikrovė dviženklį pranašumą – 48:38. Čia pat šeimininkai atsitiesė ir įmetė 7 taškus iš eilės – 45:48. Kėlinys baigėsi Rusijos komandai turint 6 taškų atsargą – 53:47.

Lemiamą atkarpą OLY pradėjo tritaškiu (50:53), bet net 3 minutes nė viena komanda nepasižymėjo, o atkutęs „Zenit“ surengė dvi rezultatyvias atakas paeiliui – 57:50. Svarbiu metu Pirėjo klubą ėmė traukti Antonios Koniaris, įmetęs 2 tritaškius iš eilės (56:59), o netrukus šeimininkai visiškai ištirpdė deficitą – 58:59. Tuomet Austinas Hollinsas įsmeigė tritaškį, o Timas Abromaitis pridėjo dvitaškį – 64:58. Likus 45 sekundės „Olympiacos“ tritaškiu sumažino atsilikimą (61:64) ir dar sugebėjo apsiginti, o Kostas Papanikolaou išlygino rezultatą – 64:64. Lemiamai atakai svečiai dar turėjo 6,5 sekundės, per kurias Dmitrijus Chvostovas prametė tritaškį ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Tas pats K.Papanikolaou pataikė vieną baudą iš dviejų prasidėjus pridėtam laikui (65:64), tačiau „Zenit“ smogė atgal pelnydama 6 taškus iš eilės – 70:65. Per likusį laiką „Olympiacos“ sugrįžti į kovą dėl pergalės nebesugebėjo ir patyrė nesėkmę.