Nesunkią pergalę Eurolygoje pasiekė Barselonos „Barcelona“ (3/0), namie 103:84 (19:25, 27:19, 26:17, 31:23) nugalėjusi Berlyno ALBA (1/2) krepšininkus.

Vokietijos klubas pirmajame kėlinyje surengė varžovams šaltą dušą ir truktelėjo į priekį dviženkliu skirtumu (30:19). Vis dėlto šeimininkai netruko atsibusti ir dar iki ilgosios pertraukos rezultatą persvėrė.

Komandoms grįžus iš rūbinės „Barcelona“ dominavo abiejose aikštės pusėse ir užtikrintai triumfavo.

Katalonai sustabdė ir Roką Giedraitį, kuris buvo puikus iki ilgosios pertraukos, tačiau po to sukrapštė tik du nieko nelėmusius taškus mačo pabaigoje.

Prasidėjus paskutinei minutei šimtąjį šeimininkų tašką dvitaškiu pelnė Kyle‘as Kuricas.

R.Giedraitis iš viso per 24 minutes surinko 17 taškų (2/3 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo, išprovokavo 5 pražangas, pats 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 18 naudingumo balų.