Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai sužaidė gerą antrąjį kėlinį ir sugebėjo įveikti „Kauno Žalgirį“ rezultatu 2 – 1. Taip jie iškovojo 23-ią pergalę šiame Lietuvos A lygos sezone.

Kauniečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai jau 19-ą minutę Simonas Urbys pasinaudojo Egidijaus Vaitkūno perdavimu ir tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus.

Visgi antrajame kėlinyje atsibudę vilniečiai sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti.

Vos prasidėjus antrai žaidimo daliai Hugo Videmontas nuginklavo varžovų vartininką, o 73-ią minutę pergalę įtvirtino Liviu Antalis.

„Žalgiriui“ ši pergalė jau nieko nelėmė. Jie turi labai tvirtą pranašumą prieš trečioje vietoje esantį „Kauno Žalgirį“, tačiau jau niekaip nepavys čempione tapusios Marijampolės „Sūduvos“.