Septintąją pergalę iš eilės iškovojo Los Andželo „Lakers“ (7/1) komanda, kuri namuose 95:80 (28:21, 20:25, 30:20, 17:14) įveikė Majamio „Heat“ (6/3) ekipą.

Anthony Davisas nugalėtojams pelnė 26 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, LeBronas Jamesas įmetė 25 taškus, iš kurių 12 surinko paskutiniame kėlinyje.

Pastarasis mačo pabaigoje pataikė du tritaškius, kurie įtvirtino Los Andželo komandos pergalę.

Per beveik 9 paskutines minutes, „Lakers“ varžovams leido pataikyti tik vieną metimą iš žaidimo bei iš viso pelnyti vos šešis taškus.

Rungtynes „Staples Center“ arenoje stebėjo ir „Heat“ komandos legenda Dwyane‘as Wade‘as.

„Heat“: Jimmy Butleris 22, Goranas Dragičius 19, Bamas Adebayo 11, Kendrickas Nunnas 10, Kelly Olynykas 8.

„Lakers“: Anthony Davisas 26, LeBronas Jamesas 25, JaVale‘as McGee ir Avery Bradley po 9.