„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje užtikrintai 3:1 nugalėjo „Brighton“ futbolininkus.

Marcusas Rashfordas 15-ąją minutę atlikęs reidą į baudos aikštelę pavojingai smūgiavo kamuolį, tačiau svečių ekipos vartų sargas Mathew Ryanas šį smūgį sėkmingai atrėmė.

Anthony Martialio perdavimo sulaukęs brazilas Andreasas Pereira 17-ąją minutę puikiu smūgiu kaire koja išvedė „Manchester United“ klubą į priekį.

Sumaišties baudos aikštelėje metu „Brighton“ saugas Davy Propperis 19-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir šeimininkai padvigubino savo pranašumą – 2:0.

M. Rashfordas 27-ąją minutę po kontakto su gynėju krito baudos aikštelėje. Visgi teisėjas šioje situacijoje pražangos neįžvelgė ir vienuolikos metrų baudinio neskyrė.

Svečių ekipos gynėjo Shane‘o Duffy 29-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Brighton“ kapitonas Lewisas Dunkas 64-ąją minutę, pakelto kampinio metu, tiksliai nukreipė kamuolį galva į vartus ir sušvelnino rungtynių rezultatą iki 1:2.

Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojęs M. Rashfordas 66-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 3:1.

Mančesterio ekipos saugas Danielis Jamesas 68-ąją minutę puikios surengtos atakos metu atliko tikslų perdavimą M. Rashfordui, tačiau pastarajam vos iš keleto metrų nepavyko tiksliai pasiųsti kamuolio į vartus, todėl po finalinio teisėjo švilpuko, rungtynių švieslentėje degė tie patys skaičiai – 3:1.

Kitose sekmadienio popietės „Premier“ lygos rungtynėse, „Wolves“ namuose 2:1 palaužė „Aston Villa“ futbolininkus. Nugalėtojų gretose po įvartį pelnė portugalas Rubenas Nevesas bei meksikietis Raulis Jimenezas. „Aston Villa“ komandoje, jau per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjo Egipto rinktinės saugas Trezeguet.