Vietas 2020 metų Europos čempionate jau užsitikrinusios Ispanijos ir Italijos rinktinės iškovojo triuškinamas pergales.

Ispanijos rinktinė savo varžovams atseikėjo net septynis įvarčius ir jiems jau mažai ką lėmusiose rungtynėse rezultatu 7:0 sutraiškė Maltą.

Įdomu tai, kad rezultatyviai žaidusios Ispanijos rinktinės gretose visus septynis įvarčius pelnė skirtingi žaidėjai. Čia pasižymėjo Alvaro Morata, Santi Cazorla, Pau Francisco Torresas, Pablo Sarabia, Dani Olmo, Gerardas Moreno bei Jesusas Navasas.

Tuo tarpu Italijos rinktinė iškovojo devintą pergalę iš tiek pat galimų ir rezultatu 3:0 nugalėjo Bosniją ir Hercegoviną.

Italai dar pirmajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių persvarą, kai 21-ą minutę kamuolį į vartus nukreipė Francesco Ačerbi, o 37-ą minutę vartininką nuginklavo ir Andrea Belotti.

Vos įsibėgėjus antram kėliniui pergalę įtvirtino tas pats A.Belotti, kuris 53-ią minutę sulaukė puikaus perdavimo ir mušė antrąjį savo ir trečiąjį komandos įvartį.