Puikią formą demonstruojantis ir dar vieną įvartį pelnęs Cristiano Ronaldo iškovojo Portugalijos rinktinei bilietą į 2020 metų Europos čempionatą. Jo rinktinė rezultatu 2:0 įveikė Liuksemburgą.

Portugalai į priekį išsiveržė 39-ą minutę, kai Bernardo Silvos perdavimu pasinaudojęs Bruno Fernandesas nukreipė kamuolį į vartų kampą.

Pergalę įtvirtino Turino „Juventus“ žvaigždė C.Ronaldo, kuris 87-ą minutę pataisė komandos draugo smūgį ir iš metro atstumo nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

Šis smūgis ne tik įtvirtino portugalų pergalę, bet ir dovanojo bilietą į Europos čempionatą. Surinkę 17 taškų jie užėmė antrą vietą B grupėje ir į priekį praleido tik Ukrainą.