Kauno „Žalgirio“ (10/0) ekipa pademonstravo savo visą pajėgumą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir be jokio gailesčio sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3/7).

Lietuvos čempionai 108:64 (31:12, 27:9, 30:18, 20:25) nepasigailėjo pasvaliečių ir iškovojo didžiausią sezono pergalę.

Iki šiol rekordas priklausė Klaipėdos „Neptūnui“, kuris 101:59 sutriuškino Prienų „CBet“.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių pradėję dominuoti žalgiriečiai jau po pirmojo ketvirčio pirmavo 31:12.

Dar iki ilgosios pertraukos „Žalgiris“ savo persvarą padidino net iki 37 taškų (58:21). „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai per pirmuosius du kėlinius surinko -2 naudingumo balus, kai „Žalgirio“ krepšininkai – 92.

Apsukų nemažinę kauniečiai trečiajame kėlinyje pirmavo net ir puššimčiu taškų – 88:35.

„Žalgiris“ šiame susitikime iškovojo ne tik didžiausią sezono pergalę, tačiau taip pat pagerino ir sezono naudingumo balų rekordą. Utenos „Juventus“ buvo surinkusi 140 naudingumo balų, tačiau „Žalgiris“ Pasvalyje surinko net 154.

Kauniečiai taip pat buvo arti rezultatyvumo rekordo, kuris ir toliau priklauso uteniškiams (112).

„Žalgiris“ pasiekė rekordinę pergalę be vieno komandos lyderio Mariaus Grigonio, kuris jaučia čiurnos skausmus.