Čekijos futbolininkai pralaimėjo paskutines atrankos rungtynes, tačiau pateko į 2020 metų Europos čempionatą, o šiame turnyre vietą jau turintys anglai iškovojo triuškinamą pergalę.

Garetho Southgate‘o treniruojama Anglijos komanda neturėjo jokio vargo rungtynėse su Kosovu, kurį nugalėjo užtikrintu rezultatu 4:0.

Anglai į priekį išsiveržė 32-ą minutę, kai Harry Winksas pasinaudojo komandos draugo perdavimu ir nukreipė kamuolį į vartus.

Anglijos rinktinė savo pergalę įtvirtino rungtynių pabaigoje, kai per 12 minučių pelnė tris įvarčius be jokio atsako.

79-ą minutę varžovų vartininką nuginklavo kapitonas Harry Kane‘as, vos po kelių minučių įvarčiu džiaugėsi ir Marcusas Rashfordas. Pergalę galiausiai įtvirtino taikliu smūgiu pasižymėjęs Masonas Mountas.

Tuo tarpu Čekijos rinktinė po vienintelio taiklaus Vasilio Božikovo smūgio 56-ą minutę nusileido Bulgarijai rezultatu 0:1.

Nepaisant pralaimėjimo, čekai liko antroje A grupės vietoje, o tai jiems garantuoja bilietą į Europos čempionatą.