Velso rinktinė išgyvenimo rungtynėse namuose 2:0 įveikė Vengrijos futbolininkus, taip šaliai padovanodami tiesioginį kelialapį į kitų metų Europos futbolo čempionatą.

Kaip ir buvo tikėtasi, šiose rungtynėse Velso komandoje po ilgos pertraukos kartu žaidė pagrindinės rinktinės žvaigždės – Garethas Bale'as ir Aaronas Ramsey.

Būtent pastarasis ir tapo rungtynių ir viso Velso herojumi, savo dubliu užtikrinusiu rinktinei kelialapį į kitų metų pirmenybes.

Turino „Juventus“ saugas A. Ramsey 15-ą ir 47-ą minutę tiksliais smūgiais nepaliko vilčių Vengrijos rinktinės vartų sargui.

Velso rinktinė iškovojusi dvi pergales iš eilės, grupėje surinko 14 taškų, kurie jai garantavo antrąją vietą.

Trečioje grupės vietoje su 13 taškų likusios Slovakijos rinktinės neišgelbėjo paskutinė pergalė prieš Azerbaidžaną 2:0.

Pirmoji vieta grupėje jau kiek anksčiau atiteko Kroatijai, kuri po savaitgalį iškovotos pergalės prieš slovakus, grupėje finišavo su 17 taškų.