Jonas Valančiūnas pasirodė blankiai ir Memfio „Grizzlies“ (5/9) komanda pralaimėjo prieš NBA autsaiderius.

Lietuvio klubas namuose 95:114 (30:28, 16:33, 26:22, 23:31) pripažino Oklando „Warriors“ (3/12) pranašumą.

Šiąnakt nutrūko J.Valančiūno dviženklio taškų 12 rungtynių serija.

Aukštaūgis per 26 minutes pelnė 7 taškus (3/7 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Warriors“ komanda su šia pergale nutraukė septynių nesėkmių seriją, svečius į priekį vedė 29 taškus įmetęs Alecas Burksas.

Draymondas Greenas pelnė aštuonis taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Grizzlies“ komanda pralaimėjo antrą kartą iš eilės.

Trečiajame kėlinyje vienu metu šeimininkų deficitas buvo sumažėjęs iki vienženklio, bet paskutiniame ketvirtyje „Grizzlies“ komanda „Warriors“ klubui grėsmės didelės nekėlė.

„Warriors“: Alecas Burksas 29 (8 atk. kam.), Glennas Robinsonas 20, Marquese Chrissas ir Ericas Paschallas po 17.

„Grizzlies“: Ja Morantas 20, Dillonas Brooksas 18, Brandonas Clarke‘as 17, Jae Crowderis 15 (11 atk. kam.).